Konacno da sam nasao graficku sa 512 DDR3 +:DDR3 Sa 512MB Neverovatno -:Silent
Ima li neko malo vise informacija o ovoj karti?Nosim se mislju da je kupim.Isla bi na MoBo MSI K9N Neo V2.
Meni ova kartica radi odlicno,FarCry 2 radi na 1440x900 rezoluciji,NFS Undercover na HIGH detaljima,NBA 2K9 na HIGH,CoD 5 na HIGH... prezadovoljan sam,njene performance su odlicne za koje se pare dobija ovakva kartica ;)
Crysis radi na medium bez problema na rezoluciji 1680x1050p. Ko nije zahtjevan gejmer i kome je bitno da ima tihu komponentu bez ventilatora ovo je super riješenje! +:Silent-bez ventilatora -:Previše se zagrijava
Одлична графичка,крајзис и фар крај 2 раде на највишим детаљима без икаквих проблема и при том температура иде до неких 70 степени.Једино што може да представља проблем је ако имате матичну плочу микро atx формата зато што је графичка стварно огромна,тј.хладњак је стварно огроман па у већини случајева прекрије скоро све писиај слотове,мени је прекрила 2 а у трећи не може ништа да се убаци јер је хладњак у линији са њим.Иначе ако је имате ипак купите барем један вентилатор за кућиште,не морате специјално за графичку али кућиште мора барем један вентилатор да има.
Брука добра гафичка картица је у питању,1,4 гига меморија,подршка за DirectX 10 и 512 меморије а кошта само 8000 динара,крајзис,фар крај 2,гта све на највишим детаљима без проблема,без сецкања,једино што је пасивно хлађење али нема везе,мени се још ниједном није ама баш ништа десило чак и после вишесатног играња крајзиса.
Radi savršeno, podrška za DirectX 10, brza i kvalitetna. Ima dosta veliki pasivni hladnjak i greje se do nekih 70 stepeni, ali uz dodatak ventilatora sve je EXTRA!!! -:Veličina
Ok ubijedili ste me Uzimam....:)
zna li ko da mi kaze hocu li moci da teram igrice iako mi je procesor beda single core amd 3500+ radi na 2.5ghz -:pasivno hladjenje
Ako je tacna informacija da je magistrala 128 bita, onda bih vam preporucio da uzmete ATI Radeon HD4670, ima isto 128 bita, ali GPU na 750 MHz, memorija na 2GHz!!! A cena je slicna, cak 4670 ima aktivno hladjenje. Ja imam 4670 apsolutno sve igre tera na max 1280*1024, sem GTA4, koji igram na medium-high. Moja preporuka je 4670!!! +:pitanje
Da li moze da sa overklokuje i koliko? Hvala. +:Pitanje
imam je vec 2 godine , moja 1024 mb... radila je savrseno , dosad se nisam zalio... ali vec pocinje sa novim igricama da ima problema... ne znam da li da je klokujem i sta da joj radim... +:mala cena -:vreme za menjanje,novije igrice ne moze bas high/ultra high