Kao sto sam rekao performance su na zavidnom nivou.Dodatni izdatak je za napajanje optimum oko 700w.Veoma je bucna mozda najbucnija kartica zbog dva ventilatora. +:stabilnost,performance -:buka,treba jace napajanje
kartica je odlichna nema shta a i cena joj je bruka i vishe od 550w ne treba za ovu karticu i buchna nije samo je treba podesiti +:extremno tiha kartica,hladjenje je bruka,oc-uje se extra,cena
Volim kada cujem da treba za karticu 700w xaxaax koje smesne stvari vi pricate imate primer napajanje MS industial 450W kosta 1200dinara a na njemu drugar vozi 2 kartice 8800gts lagano... Tako da sa time sto pricate hvala vam smejem se jako i produzavate mi zivot :-) ps.Kupite Msi 3870x2 tj Autobus :-) +:lepo izlgeda -:CEnajako slicna MSI 3870x2 :-(((
@logan: "The EAH3850X2 requires two PCIE power connectors: one 6 pin, and one 8 pin connector. If you are interested in this card, you might want to check to see if your power supply has a 8 pin connector, as they are not that common. You can use the EAH3850X2 with two 6 pin connectors, but this isn't recommended, and you will not be able to overclock. Asus recommends a 600W or greater PSU to power this card."
NE KUPUJTE ! graficke su sa greskom dolazi do seckanja slike,bez obzira kakvo napajanje imate (testirano na 1000W) ili drajvere. +:Hladnjak -:Brisanje komentara strucnog testiranja iz servisa ste potvrdili da je graficka neispravna!!!