logo
momcilo

Asus Radeon HD 3870 X2 1GB GDDR3 EAH3870X2/G/HTDI/1G

17.03.2008. @ 22:34   #Komentar #Grafička karta #Asus

ova kartica mi je juce skuvala pasulj.cuva mi decu,popravila mi kola,kud cete vise od obicne stamoane oloce ustedila mi je bar 100e za ovih par dana,da napomenem da sam prodo zdrav bubreg kao nov,malo koristen,u garanciji da bih je kupio +:extra kartica

24 komentara

stewazy
18.03.2008. @ 22:25 #0791aaa7

Sta lupas ima bolje performanse od 8800 Ultra koji je skoro 400e skuplji Mogli su da ubace GDDR4 ali bi onda bila josh skuplja ps da li je ova kartica PCR 1.1 ili 2.0?

Dunster
19.03.2008. @ 17:36 #fb4b9579

Nisu stavili 2.0 jer bi joj povecalo cenu!!! +:Performanse -:GDDR3 i PCI 1.1

Mc_BoBo
27.03.2008. @ 16:26 #db9c6c78

Haleluja jedva cekam da je kupim. Bem mu kevu al je dobra. Topla preporuka. Grab it and don't leave it +:preformance speed -:gddr3 PCI 1.1

EXODUS
31.03.2008. @ 12:58 #c97fc2e5

samo sam hteo da vidim da li je jos nekom palo napamet da proda bubreg ili sam ja jedini.. kako je kamilama dobro ima ju po 12 bubrega a potrebna su joj samo tri.. koliko je to grafickih..?! : ) +:MMMmmm...

Undying
01.04.2008. @ 00:40 #e7ef6ea7

Haha kako ste ludi LOL :D Btw grafa je super ali oni koji sada misle da je kupe bolje da sacekaju HD 4xxx ili 9800GTX koji treba da bude nesto jeftiniji (naravno sporiji) ali je veoma blizu... Ko misli da uzme najbolje/najsuplje neka pronadje 9800GX2 WoW :)

Filip
06.04.2008. @ 21:11 #73cf6801

Koliko ovo cudo trosi struje i koliko napajanje je potrebno za nju? -:sta je sa strujom

NONAME
07.04.2008. @ 14:11 #a85c8401

ultra je ultra,koliko puta treba da se ponavlja da racunar mora imati vrhunske hardware,sto znaci gde je ultra tu je i core2extreme pa kad sve to sklopis pod jednu haubu dobijes zver naravno tu je i raptor hard,ocz ram dfi ploca pa sve to tresnes pod vodeno hladjenje i naravno izvadis oko 2500eura i to je to,sto se tice ove grafe da je dobra kostala bi min 700eura cak sta vise grafa je BEDA,toliko o komentarima i ako nemate nista pametnije da S.....neuzimajte ultru 8800 u usta a takodje NVIDIJU.

jo
10.04.2008. @ 01:08 #21c46a7c

Trosi 197w, posedujem je vec nekih mesec dana! Kod mene na chieftec-ovom napajanju od 650w radi bez problema! Preporucujem je svakome ko je moze priustiti sebi!

Sloba
14.04.2008. @ 20:40 #2cde3418

ne znam kako je kod drugih ali ja imam taj problem sto recimo u BF2 padaju FPS-ovi kao da je neka karta srednje klase do k u Crysis-u sasvim lepo radi +:Zaista jaka karta -:pad FPS-ova u nekim igrama koje su starije od 3 god

BT
16.04.2008. @ 15:43 #2a6ae0df

JO kako si izmerio da trosi 197W? JA sam vrsio merenje na ASus 8800GT, P5KC, E6750, hard WD SAta300 i sve to povlaci do nekih 200w iz mreze pri 3D marku 2006. inace kad nije pod opterecenjem potrosnja je oko 110W, mereno fluke amper kljestima......

milos
17.04.2008. @ 13:24 #0b5b6d7f

jel moze neko da mi kaze rezultate iz 3dmark06?

stefan
19.04.2008. @ 12:52 #13e2473d

e8200 na 4Ghz score u 3dmark06 je 17900. Karta u peak-u trosi do 330w, u idle oko 180w, pad fps-a je evidentan i u novijim igrama kod kojih karta ne skalira lepo za oba gpu-a... cekaju se novi drajveri za taj problem. Jos nesto?

Logitech
21.04.2008. @ 13:41 #897bb949

Naravno da ima PCI-E 2.0 DX10.1 Pixel Shader 4.1

jo
23.04.2008. @ 15:06 #5e918811

Moja greska nije 197 w nego vec 196 w http://www.benchmark.co.yu/modules.php?name=BenchmarkNews&file=article&sid=14813

msi r3870x2
08.05.2008. @ 16:17 #e6ef5f1b

msi r3870x2 je oko 10% brža a skuplja samo 10e.Ja imam msi r3870x2,i crysis mi radi na very high oko 25fps dok na ovoj asus-ovoj oko 20-22fps.Imam maximus formulu,core2quad q9300,4gb rama,500gb hard i napajanje 650w.Može li mi neko reci koji je score u 3dmark06 za ovu konfiguraciju sa msi r3870x2?

sanja
08.05.2008. @ 17:05 #51353184

može li mi neko reci sta ja overklokovanje,i kako se radi,ako može?

marko
23.05.2008. @ 08:44 #5c3719a5

jle moze neko da mi kaze koja mu je temperatura na kartici, meni je oko 80C kad radim 3dmark06

Undying
24.05.2008. @ 23:46 #0aba942a

@msi r3870x2 score u 3dmark06 je oko 15k. @Sanja ako ne znas sta je overclock bolje nista ne diraj! @Marko temeperatura ti je sasvim ok nista ne brini :)

marko
26.05.2008. @ 12:42 #8fb8ad75

@Undying 18270 3dmar06, ali procesor na 4.2GHz (c2d E8400)

mare
05.06.2008. @ 15:56 #b02120ff

imam jedno cudno pitanje.posto je ovo ati kartica,to znaci da moze u crossfire rezim,znaci cetiri graficke kartice,a posto ova ima dve kartice u sebi,to znaci da bi onda imali ukupno 8 grafickih kartica.

duki
06.06.2008. @ 14:38 #03ef04f7

Ne to ne znaci da ih ima osam vec ih ima 4,crossfire je platforma za povezivanje dve graficke kartice,ako su u pitanju ove 3870x2 one imaju dve garficka cipa u sebi,sto znaci da ih ima 4 u crossfire sto bi bio quadfire

maciguZ
26.08.2008. @ 23:28 #8a570bae

Uzmes lepo instaliras Riva Tuner (znam da je vise namenjen tupavim nvidia-inim karticama al' radi poso') i mos raditi tj. overklokovat kolko os....pa skoro zavisi kakvo imas kuciste.Sve u svemo odlicna karta.Ziveli KANADJANI (ATI)!;)

nikola
05.01.2009. @ 20:24 #5ed50398

Za par dana kupujem racunar pa bih molio za savet , koju maticnu i procesor da uzmem uz ovu graficku ?

Bosko
17.08.2010. @ 21:31 #c2a905b4

Imam ovu graficku i na njoj maksimalno mogu da iskoristim 512mb.Da li moze nekako da se otkljuca 512mb kod drugog GPU-a???Kada bi stavio jos jednu u CrossFire X da li bi i dalje imao 512mb? +:izgled

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan