Ljudi kakva je ova graficka?Jel moze da se igra pes 2009 ili fifa 2009?
mozes to da igras 100% :)
mozes da igras i pes i fifu +:dobra je
Imam grafiku pola godine i zanimljiva stvar da nije radila kako treba na XP-u (izbacuje trouglove linije i sl. prilikom igranja igrica mislio sam da je pokvarena) ali na Windows 7 radi perfektno bez pomenutih bagova.
Jel moze na ovoj kartici da se igra gta4 na nekoj maloj rezoluciji.????
zna li ko koji je shader model na ovoj grafickoj
Mislim da je 5..
Kartica je jadna da nemoze ovaj budzet segment treba zabaranit -:Tezi krs
Aha moze se igrat samo jaro stavis neki ventilator dobar!ja igram cod4 cod2 pes11 fifu!