logo
nemanja

Asus Radeon HD 4350 512MB GDDR2 EAH4350 Silent/DI/512MD2

11.08.2009. @ 15:27   #Komentar #Grafička karta #Asus

Ljudi kakva je ova graficka?Jel moze da se igra pes 2009 ili fifa 2009?

8 komentara

d3us
09.09.2009. @ 16:27 #4d59476d

mozes to da igras 100% :)

kristijan
11.01.2010. @ 19:58 #6f4da1f0

mozes da igras i pes i fifu +:dobra je

BRZI
13.02.2010. @ 01:16 #12281d28

Imam grafiku pola godine i zanimljiva stvar da nije radila kako treba na XP-u (izbacuje trouglove linije i sl. prilikom igranja igrica mislio sam da je pokvarena) ali na Windows 7 radi perfektno bez pomenutih bagova.

Milos milic
21.04.2010. @ 23:34 #e1dde454

Jel moze na ovoj kartici da se igra gta4 na nekoj maloj rezoluciji.????

trx
11.08.2010. @ 10:37 #72c7a724

zna li ko koji je shader model na ovoj grafickoj

Marko
11.08.2010. @ 11:17 #bbe5aff0

Mislim da je 5..

BRZI
27.09.2010. @ 01:37 #f88c49a8

Kartica je jadna da nemoze ovaj budzet segment treba zabaranit -:Tezi krs

ernad
13.12.2010. @ 23:35 #4173fc32

Aha moze se igrat samo jaro stavis neki ventilator dobar!ja igram cod4 cod2 pes11 fifu!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan