logo
Trx

Asus Radeon HD 4350 512MB GDDR2 EAH4350 Silent/DI/512MD2LP

07.11.2010. @ 20:17   #Komentar #Grafička karta #Asus

Imam je vec tri mjeseca na sledecoj konfi Intel dual core oc 3.08 Ghz,Ram 1.50 GB DDR2 800MHZ i monitor lcd 17 inca sa maksimalnom rezolucijom 1024x768. Sa ovom grafom sam bez imalo stopanja presao COD4 Modern warfare sa maksimalnom rezolucijom i svim detaljima na HIGH,zatim Bad company2 sa maksimalnom rez. i detaljima na low i medium,Far cry 1 i 2 i jos dosta igrica!!! +:Dobra za monitore od 17 inca.IMA SHADER MODEL 4 STO ZNACI DA SVAKU NOVIJU IGRICU MOZE OTVORITI! -:Barem da je ddr3,ali za ove pare odlicna!!!

6 komentara

Trx
05.01.2011. @ 12:45 #44732fd4

Prije dva tri dana sa ovom grafom presao black ops na rezoluciji 1024x768 sa svim deteljima na extra +:Black ops

hehe
22.04.2011. @ 16:48 #227059d6

O kakvom igranju vi pricate, ja sa ovom karticom dok sam je imao nisam ni Quake 3 mogao da nateram da radi na 250FPS stabilno, a sa Radeon-om X800PRO (koji je koliko generacija iza nje) sam to mogao bez problema, cak i visu frejmazu... Bilo koja novija igrica na ovome moze da radi, ali sa frejmazom koja podseca na slideshow, tako da ne budalite kako je extra i slicno... Ovo uopste nije namenjeno za igranje.

Trx
24.04.2011. @ 22:21 #c7ec24dd

Ako je imalo kloknes moze da se igra solidno a grafa je odlicna zbog toga sto se dobije za vrlo smjesne pare!

charapan
14.11.2011. @ 14:54 #7451d31b

Hteo sam da pitam kako mogu da je klokujem i preko kog programa?

sta gledas
01.01.2012. @ 03:21 #50ac25c8

Pricaj ti sta oces,ali ja igram MW3,MW2,Black Ops,Battlefield 3,Skyrim,Dead Rising 2,sve Assassins Creedove,Mafiu 2,Dirt 3,Driver San Francisco,Shift 2 Unleashed ma sta god oces,u paru sa Intel E5200 @3.2GHz.Ali slazem se da nije namenjena za igranje. Pozz.

ACO
18.04.2014. @ 22:47 #46fcebf9

Desi mi se nekad da mi pobeli ekran i onda moram da refreshujem i tako. -:Problem

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan