logo
sasa

Asus Radeon HD 4550 512MB GDDR3 EAH4550/DI/512MD3LP

22.12.2009. @ 11:00   #Komentar #Grafička karta #Asus

Sasvim pristojna graficka za ovu cenu.

5 komentara

stevan
19.01.2010. @ 13:00 #15eaeae4

kakva je ova graficka i dm oilaze da gura nfs shift,gta4??

Nikola
08.02.2010. @ 16:05 #dd851b5c

Nemoze da gura,mozda bi moglo na low detaljima ali tesko

filip
10.02.2010. @ 20:48 #8c0fe89a

moze sve da gura na low i na medium ali ja za ove pare preporucujem 4650 koja je dosta bolja

Milos Milic
04.04.2010. @ 14:09 #49b67934

Neko kaze dobra graficka a neko losa.Da li mogu da se igraju ove nove igrice:pes 10,nba 2k10,gta 4?????molim vas ako moze brz odgovor.

Milos Milic
06.04.2010. @ 11:21 #23c61ee9

Jel bolja ova kartica od gigabyte geforce n210oc?????????molim vas ako mozete da mi odgovorite.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan