Sasvim pristojna graficka za ovu cenu.
kakva je ova graficka i dm oilaze da gura nfs shift,gta4??
Nemoze da gura,mozda bi moglo na low detaljima ali tesko
moze sve da gura na low i na medium ali ja za ove pare preporucujem 4650 koja je dosta bolja
Neko kaze dobra graficka a neko losa.Da li mogu da se igraju ove nove igrice:pes 10,nba 2k10,gta 4?????molim vas ako moze brz odgovor.
Jel bolja ova kartica od gigabyte geforce n210oc?????????molim vas ako mozete da mi odgovorite.