ljudi, ima li neko iskustva sa ovom karticom i vredi li je kupovati? koliko je i da li je lose to sto je niskoprofilna?
dobra je graficka i sve odradjuje lepo ali ako igras neku zahtevniju igricu u full HD rezoluciji zna da zastopa i da secka!!! inace ovako nije losa1
i dalje gura sve na 1280x1024 na full detaljima