logo
ceki

Asus Radeon HD 4650 512MB GDDR2 EAH4650 DI 512MD2

01.12.2008. @ 20:10   #Komentar #Grafička karta #Asus

craisa sa amdx2 5000 i 2 gb kingstona tera maximumu +:tiha, stabilna,jeftina

5 komentara

ralle
02.02.2009. @ 15:00 #63b6c838

Tera malo sutra na maximum..imam 8600 gts, intel C2D 2.66 ghz, 2gb kingstona... i medium, eventualno nesto na high..tako da..

bojan
27.08.2009. @ 20:55 #40fbd407

Odlicna kartica za one koji ne preteruju sa igricama i ne zela da bacaju previse para. Inace ja sam je isprobao sa Overlord II i Pes 2009 i radi bez problema na maximalnim podesavanjima. +:performanse, cena

Stimpy
02.12.2009. @ 18:16 #198baf1d

ova grafika nemoze da tera crysis na max. detaljima,za pes je moguce da tera , a bolja je od 8600gts jer to S znaci da je za nesto uskracena ja imam cpu 9550 i 4670 dd3 i znam sta moze da iznese ona a sta cpu.CPU mi je pravi ubica 4 crisia tera

-----
25.02.2010. @ 11:40 #1eac0f0f

Otkud vi znate da ne moze da ''tera''?Prvo,mozda decko igra na 17'' monitoru,drugo,mozda ne ukljucuje AA....Znam samo da je e2160,2gb rama i 8600gt bez aa i senke na medium ''terala'' crysis bas lepo!A i j**ao vas vise taj crysis kad postoje mnogo bolje i manje zahtevnije igre!

Akrep
05.03.2012. @ 00:13 #7df7c38e

Ok. kartica, moze da pokrene svaku igricu. Mali potrosac, hladna... +:hladna, hdmi, vga, dvi

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan