jel ima neko iskustva sa owom karticom?
imam dotičnu karticu već dva meseca na platformi,intel core2 duo 7400 na 2,8 ghz koji je trenuto clockovan na 3,2 ghz,4 gb ram ddr2,320 gb sata hard disc...mogu reći samo pohvale za karticu iz razloga jer gura najnovije igre na high a malo košta,batman archam,call of juarez 2,street fighter 4,need for speed shift !!frejmovi mi idu od 45 do 60,verujem da će čak dosta igara iz 2010 moći gurati bar na medium ako ne na high setings-u...naravno sem karice zavisi i ostatak konfiguracje,na ovoj gore navedenoj postavi radi fantastično!! +:odnos cena-kvalitet -:nema zasad
Sve igre gura na high, ne greje se, kuler nije bucan... +:Za taj novac najbolja
Ovu grafu imam evo vec tri mjeseca i nemogu da vjerujem da za ove pare igram svaku igricu na high!U slobodno vrijeme servisiram i sklapam konfiguracije i ona je moj glavni dio!Prva igra na kojoj sam je testirao bila je Crysis sve na high i radi savrseno!!! +:Cjena--Kvalitet -:nema mana
kako funkcionise na xp-u?
Da li je bolje resenje pazariti ovu karticu sa 512 mb i gddr4 ili noviju verziju ove kartice sa 1 gb i ddr3???
Ova grafa je ekstra,imam je vec 6 meseci.. Na ovoj konfiguraciji: AMD PHENOM X4 920 2.8 4GB DDR 2 800Mhz Ati 4670 1GB sve nove igirce rade u fulu na visokim rezolucijama.........
Da li na ovoj konfiguraciji moze ok da sljaka ova graficka AMD Athlon 64 3500+ 2.2GHz Box 90nm AM2, 2GB Rama, i CODEGEN 400w napajanje....Hvala
da li ova kartica moze da radi (posto joj pise slot PCI Express 2.0) na slotu PCI Express x16
mafiu 2 tera na high ! super kartica za ove pare
naravno da moze +:za micka
Treba da kupim neku novu karticu,za sada imam nvidia 7600gt,jedva mi gura igrice,pa da pitam ovde nekog,kakva je ova graficka za igrice ? Da li moze da radi lepo GTA 4 ,Cryssis , takve neke igre .. neka odg neko :) Hvala unapred
Za ovaj novac imap 5670 koja je bolja od ove 35%, a ako malo doplatiš možeš da nađeš GTS250 koja je već ozbiljna grafika i mnogo bolja kupovina. +:Za Mihaila
Evo sad cu da vidim tu 5670..ja trazim neku graficku sto je dobra za igre,to sam naglasio u proslom komentaru,GTA da radi lepo tako te igre.. +:Nikola
Trenutno ti je best buy gts250, ako nemaš toliko para, onda uzmi 5670. Sa gts250 će ti raditi sve čak i na 1920x1080 rezoluciji na maksimumu, sa 5670 će ok raditi na slabijim rezolucijama.
graficak je extra imam je skoro 2 i po godine sve sljaka kako treba, igre skoro sve pice na full detaljima
crko mi je kuler,koji mogu da stavim umesto ovog mrtvog?