logo
coa

Asus Radeon HD 4670 1GB GDDR3 EAH4670/DI/1GD3/V2/A

02.12.2009. @ 16:55   #Komentar #Grafička karta #Asus

jel ima neko iskustva sa owom karticom?

16 komentara

milijan
20.01.2010. @ 11:17 #6f6a67d3

imam dotičnu karticu već dva meseca na platformi,intel core2 duo 7400 na 2,8 ghz koji je trenuto clockovan na 3,2 ghz,4 gb ram ddr2,320 gb sata hard disc...mogu reći samo pohvale za karticu iz razloga jer gura najnovije igre na high a malo košta,batman archam,call of juarez 2,street fighter 4,need for speed shift !!frejmovi mi idu od 45 do 60,verujem da će čak dosta igara iz 2010 moći gurati bar na medium ako ne na high setings-u...naravno sem karice zavisi i ostatak konfiguracje,na ovoj gore navedenoj postavi radi fantastično!! +:odnos cena-kvalitet -:nema zasad

tim
04.02.2010. @ 11:31 #a217ea23

Sve igre gura na high, ne greje se, kuler nije bucan... +:Za taj novac najbolja

Sector
09.02.2010. @ 10:09 #12e737a1

Ovu grafu imam evo vec tri mjeseca i nemogu da vjerujem da za ove pare igram svaku igricu na high!U slobodno vrijeme servisiram i sklapam konfiguracije i ona je moj glavni dio!Prva igra na kojoj sam je testirao bila je Crysis sve na high i radi savrseno!!! +:Cjena--Kvalitet -:nema mana

veljko
12.02.2010. @ 05:01 #62218db1

kako funkcionise na xp-u?

Rodjak
02.03.2010. @ 22:13 #cbb2e016

Da li je bolje resenje pazariti ovu karticu sa 512 mb i gddr4 ili noviju verziju ove kartice sa 1 gb i ddr3???

Srdjan
10.03.2010. @ 14:55 #8a17b442

Ova grafa je ekstra,imam je vec 6 meseci.. Na ovoj konfiguraciji: AMD PHENOM X4 920 2.8 4GB DDR 2 800Mhz Ati 4670 1GB sve nove igirce rade u fulu na visokim rezolucijama.........

Ivan
24.04.2010. @ 12:41 #2bf46146

Da li na ovoj konfiguraciji moze ok da sljaka ova graficka AMD Athlon 64 3500+ 2.2GHz Box 90nm AM2, 2GB Rama, i CODEGEN 400w napajanje....Hvala

micko
25.07.2010. @ 22:07 #d9145a94

da li ova kartica moze da radi (posto joj pise slot PCI Express 2.0) na slotu PCI Express x16

kima
13.08.2010. @ 02:21 #a5363253

mafiu 2 tera na high ! super kartica za ove pare

kima
13.08.2010. @ 02:22 #e8d7429b

naravno da moze +:za micka

mihailo
25.08.2010. @ 18:28 #bdc338a5

Treba da kupim neku novu karticu,za sada imam nvidia 7600gt,jedva mi gura igrice,pa da pitam ovde nekog,kakva je ova graficka za igrice ? Da li moze da radi lepo GTA 4 ,Cryssis , takve neke igre .. neka odg neko :) Hvala unapred

Nikola
26.08.2010. @ 12:18 #56976a28

Za ovaj novac imap 5670 koja je bolja od ove 35%, a ako malo doplatiš možeš da nađeš GTS250 koja je već ozbiljna grafika i mnogo bolja kupovina. +:Za Mihaila

Mihailo
26.08.2010. @ 13:28 #c49fa35a

Evo sad cu da vidim tu 5670..ja trazim neku graficku sto je dobra za igre,to sam naglasio u proslom komentaru,GTA da radi lepo tako te igre.. +:Nikola

Za Mihaila
27.08.2010. @ 11:58 #26cd576a

Trenutno ti je best buy gts250, ako nemaš toliko para, onda uzmi 5670. Sa gts250 će ti raditi sve čak i na 1920x1080 rezoluciji na maksimumu, sa 5670 će ok raditi na slabijim rezolucijama.

Spaske
07.04.2012. @ 20:01 #d1e1fc84

graficak je extra imam je skoro 2 i po godine sve sljaka kako treba, igre skoro sve pice na full detaljima

mirko
09.08.2012. @ 23:56 #9f8830ed

crko mi je kuler,koji mogu da stavim umesto ovog mrtvog?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan