Interesuje me da li je ova grafa bas ono kao sto pise,posto je cena dzabe i grafa ubija,po ovome sto pise,pa me interesuje da li je to stvarno.
sa 2 ovakve karte u corssfire modu postizete performanse kao shto je hd 4870 turbo...za mnogo manju lovu.
Imam ovu graficku i jedini problem su mi novi drajveri, jedan covek mi je skino nove drajvere i da mi ih, instalirao sam ih i rade ali kada pogledam kako mi se zove graficka pise ati radeon hd4670, jel to dobro?
ova grafa je odlicna temperatura je solidna i ovo mi je pravo svezenj posle asus 8600 gt sa 512 mb ddr3 +:sve,bas sve -:nevreujem da nesto postoji
Solidna graficka. gura mi sve na max. fear2 igram u 1280x800 sve max, AAx4 sa 35-40 fps. koci me procesor (amd x2 3600+ @ 2,7 GHz, DDR2 667 MHz), GRID 1680x1050 sve max AAx8 fps 35-45 pa procenite sami... uglavno mi bas zbog procesora toliko normaliziran fps u svim igrama koje sam probao. ja sam skroz zadovoljan. kome je toliki budzet, preporuka!!! +:cena/performanse -:ja moju platio 7500 din
imam od drugog proizvodjaca ali ovo cudo gura gta 4 40 frejma na 1280 ..milina far cry 2 sve ultra high na 1280 i plus 8x af 32 frejma dakle kartica cepa pa cepa za 70 e ovo je megazord realno ranije je 8800 gt jedva ilazila na kraj sa nekim igrama a kostala je 200e a za 70e dobijete megazorda naravno radice vam i na 1600 rez bez problema a ta mana 128 bita nista ne znaci kad gura 40 f gta4 kakva magistrala to se ne primecuje , mozda je 9600 gt negde gazi po nekim tamo testovima ovo ono . ali realno ne zaostaje u 1280 rez uopste za 9600 gt i 3870 mozda 2.3 frejma ...dakle kupujte je odma
Картица је стварно добра,гта,фар крај 2,ма све,а оно што морам да истакнем је хладњљак,ја стварно не знам шта је ово чудо али ова картица при пуном раду одржава температуру која је за свега 5-10 степени већа од температуре околине,невероватно,не прелази ми 45 степени а погледајте датум кад сам ово написао.
Graficka je super,sve igrice na max guram. Ali imam problem sa kulerom,ne mogu ponekad u sobi da sedim koliko se to cudo cuje. Ja mislim da je to od kako sam ubacio skystar2 i hdd od 640Gb na 450w napajanje? Pre se nije desavalo. +:brza,cena povoljna -:cooler
Grafa je sjajna, tera GTA 4 na 1280*1024, nesto na medium, nesto na high. XXX, to sto si napisao je glupost, dve 4870 u crossfire daju rezultate bolje od jedne 4850 512MB. Ali za 4870 mnoooogo zaostaje. Slaba tacka su joj senke i sencenje. U jacim igrama poput Crusis i GTA 4 morao sam da iskljucim senke da bi radilo bez seckanja, ali to ne smeta. Graficka je best buy koji zele dobru graficku za 17 i 19 inc monitore. Topla preporuka... +:Dobra grafa za te pare -:Shading
Samo da se ispravim, napisao sam da dve 4870 u cf daju rezultate 1 4850. Treba da pise da dve 4670 daju rezultate 1 4850. +:Ispravka
Za ovu marku neznam...nisam imao prilike da probam, ali za MSI R4670 koju ja posedujem...je preterana...crysis gura ladno na high u rezoluciji 1440x900...cak stavim i nesto na very high :)
Ja sa ovom pichim ArmA 2 na very high sa rezolucijom od 1024x768,a na visim rezolucijama tera na high i normal bez vecih problema. +:odnos performanse/cena -:cooler malo "glasniji"
Gtafichka je za ovaj novac vise nego dobra......slika super, brzina odlichna u visti ima najvisu ocenu 5.9 odlichna kupovina. +:kvalitet slike
Графичка је перверзија у односу на цену,све али све игре можете на хај и то на 1920 резолуцији.Графичке које су више од дупло скупље од ње не пружају уопђте нешто више од ње.То што има само 128 бита уопште није нека велика мана,брдо графичких са 256 бита је лошије.А хладњак је посебна прича,играм гта4 и заборавим да укључим вентилатор а оно само 50-60 степени,са њим око 40ак степени,ако вам смета хладњак прикључите вентилатор уз наравно дораду на молекс па га прикључите као обичан вентилатор јер као што рекох хладњак је брука добар па се број обртаја може преполовити.
kuler dosta bruji, sve drugo je ok +:sve je ok
ova graficka nije ni zasta ne znam kakve ste graficke koristili pre ove pa vas ova odusevljava jako je losa a tek drajveri tu pocinju prave muke
uzme te gigabyut sa zalman cooler-om i problem resen
Kartica je solidna,GTA IV 1920x1080 nesto na high nesto na medium 30fps.Crysis na medimu baguje -:Tokom igranja nekih zahtevnijih igara postaje veoma bucna
grafa je sasvim solidna,dere 9600gt a jeftinija je od nje...to sto ima 128bit ne predstavlja nikakav problem...a naravno je da svakom radi drugacije zbog razlicitih procesora!sve u svemu bombonica za igranje na 17icama... +:nije losa,najbolja u svom rangu
meni radi ko zmaj na ovom krsu od kompa :) na monitoru od 22" slika je izvanredna.
Da li je neko menjao kuler na ovoj grafickoj i koji bi kuler tu mogao da se namesti, posto me ovaj stock kuler ubi u pojam. Osim toga graficka je stvarno ekstra, nisam naisao na igricu goju nije mogla da izgura. +:Extra, gura sve novije igrice solidno, za te pare pravi izbor -:Kuler je tezak krs! Cuje se nenormalno!
Da li je neko menjao kuler na ovoj grafickoj i koji bi kuler tu mogao da se namesti, posto me ovaj stock kuler ubi u pojam. Osim toga graficka je stvarno ekstra, nisam naisao na igricu goju nije mogla da izgura. +:Extra, gura sve novije igrice solidno, za te pare pravi izbor -:Kuler je tezak krs! Cuje se nenormalno!
Sa samim rezultatima kartice sam zadovoljan, ali i mene muci cooler. Da li neko zna koji bi cooler mogao da stavim umesto ovog farbrickog koji sam dobio? Hitno mi treba odgovor, posto cooler veoma lose radi i pravi veliku buku.
Svaki put kada upalim komp moram gledati da li se cooler pokrenuo ako nije onda ga moram sam rukom zavrteti da bi se okretao,jedno vreme je bio dosta bucan ali sada se skoro ni ne cuje, cooler ko cooler dobro hladi i temp na idle je 35 C a u zahtevnijim igrama oko 60 C sto je ok, Klokovao sam je, Core: 836mhz a Mem: 1172 Mhz. Ali ako zaboravim da pokrenem kuler a udjem u igru temp bude i do 100 C pa onda poludim i ugasim komp :) Nadam se da sam pomogao... +:Ok za masine srednje klase -:Cooler se ne pokrece sam
Preko kog programa si je klokovao.Ja sam svoju preko Catalyst-a ali samo do 820 Core, a 1010 mem.Nece vise,kad testiram pise da nije uspelo,zasto ?Poz! +:PITANJE
koju grafu da uzmem ovu 4670 ili nvidia 9600 gt 256 bit ddr3 sta je bolje za igre .... hvala +:pitanje
Ni jednu, nađi 4770 dosta je bolja od obe (inače 4670 512MB je bolja od 9600GT 256MB)
Imam je vise od godinu dana, gura sve igrice koje sam probao i to na high setting-u, jedini problem je kuler koji je posle pola godine riknuo potpuno, kao zamenu sam iskoristio standardni kuler 80x80x25, koji sma sa kratkim srafovima usrafio direktno u hladnjak i od tada radi ekstra, jedina mana ovog resenja je sto zauzme prostor jos jedne PCI kartice.
sve igrice rade na max detaljima u 1380x768,od kako je zamenila NV 86oo gt,progledao sam
I mene je na pocetku mucio kuler,ali sam resio taj problem tako sto sam ga rastavio i podmazao ga i vise se ni malo ne cuje,a temperatura je savrsena,ljudi ova graficka mi nikada ne prelazi 50 cak ni leti.I danas igram sve najnovije igrice kao sto su Black Ops,Stalker Prypiat,Mas Efect 2,Lost planet 2,Far Cry 2 na max detaljima, Crysys sam igrao vec davno ali leteo je na high.Ja mislim da sam dovoljno rekao o ovoj grafickoj,a mislim da sam dovoljno upucen jer koristim je vec dve godine +:Za sada sve
dobra je i moze sve na max podesavanjima ali na najvise 1380x768 +:super je
Grafa je odlična. I meni je pravio probleme kuler na njoj ali sam to rešio sa sprejem ( wd40). Čuo se nenormalno a sada se uopšte nečuje.... +:strava je,za sada sve najbolje!!!!!
za ove pare igrate crysis 2,samo je kuler bučan ali vidim već savet kako to da rešim...mesecima sam mislio da je problem sa bukom do cpu kulera ali klečanjem pored mašine i prislanjanjem slušnog organa sam došao do uzroka:D
Znaci imam je vec 2 godine grafa je zmaj. Teram gta4 na very high sa ADM-ovim 9550. Sve novije igre pice na high na 1440x900 tj moj max posto mi je 19' monitor.Preporuka svim gamerima. Mana je cooler crko je ubrzo ali sam zamenio obicnim led coolerom 8x8 i hladi kao zmaj :D +:Predobra -:Samo cooler
Imam istu grafiku samo sto je biostar proizvodjac.Igrao sam Assassins Creed Revelations kad odjednom se pojavile crvene linije,pa restart,pa vise nije htela ni sistem da podigne.Skinuo je i ukljucio integrisanu slika stoji normalno.Ubacio ponovo grafu izbacuje sistem ali nece ni jednu igricu da pusti.Sta mislite da li je graficka pukla ili je nesto drugo u pitanju?H I T N O ! ! ! -:crkla od jednom
za te pare je krs,4850 skuplja za 11evra a zmaj graficka,crysis moze da se igra i sa 512 bilo kojom grafickom ja sam igrao na 8300gs sta drugo da kazem. -:karakteristike u odnosu na cenu
Po cemu je krs? Imam ovu graficku vec tri godine, sve igrice igram na 1080p na 32' incha monitoru u High detaljima , WoW:cataclysm , League of Legends, Gta 4 i jos par igrica. BTW mozes ti da igras crysis na bilo kojoj grafickoj kartici, ali bitni su detalji i rezolucija.