logo
Aleksandar

Asus Radeon HD 4670 512MB GDDR3 EAH4670/DI/512M

06.12.2008. @ 14:52   #Komentar #Grafička karta #Asus

Interesuje me da li je ova grafa bas ono kao sto pise,posto je cena dzabe i grafa ubija,po ovome sto pise,pa me interesuje da li je to stvarno.

36 komentara

xxx
20.01.2009. @ 23:51 #dd957c58

sa 2 ovakve karte u corssfire modu postizete performanse kao shto je hd 4870 turbo...za mnogo manju lovu.

milos
25.01.2009. @ 18:28 #9cd9ff54

Imam ovu graficku i jedini problem su mi novi drajveri, jedan covek mi je skino nove drajvere i da mi ih, instalirao sam ih i rade ali kada pogledam kako mi se zove graficka pise ati radeon hd4670, jel to dobro?

a
10.04.2009. @ 14:15 #a4410f7d

ova grafa je odlicna temperatura je solidna i ovo mi je pravo svezenj posle asus 8600 gt sa 512 mb ddr3 +:sve,bas sve -:nevreujem da nesto postoji

aca
24.04.2009. @ 20:47 #e0b04918

Solidna graficka. gura mi sve na max. fear2 igram u 1280x800 sve max, AAx4 sa 35-40 fps. koci me procesor (amd x2 3600+ @ 2,7 GHz, DDR2 667 MHz), GRID 1680x1050 sve max AAx8 fps 35-45 pa procenite sami... uglavno mi bas zbog procesora toliko normaliziran fps u svim igrama koje sam probao. ja sam skroz zadovoljan. kome je toliki budzet, preporuka!!! +:cena/performanse -:ja moju platio 7500 din

mm
08.05.2009. @ 18:52 #82d8f339

imam od drugog proizvodjaca ali ovo cudo gura gta 4 40 frejma na 1280 ..milina far cry 2 sve ultra high na 1280 i plus 8x af 32 frejma dakle kartica cepa pa cepa za 70 e ovo je megazord realno ranije je 8800 gt jedva ilazila na kraj sa nekim igrama a kostala je 200e a za 70e dobijete megazorda naravno radice vam i na 1600 rez bez problema a ta mana 128 bita nista ne znaci kad gura 40 f gta4 kakva magistrala to se ne primecuje , mozda je 9600 gt negde gazi po nekim tamo testovima ovo ono . ali realno ne zaostaje u 1280 rez uopste za 9600 gt i 3870 mozda 2.3 frejma ...dakle kupujte je odma

Стефан
17.07.2009. @ 22:42 #ca003533

Картица је стварно добра,гта,фар крај 2,ма све,а оно што морам да истакнем је хладњљак,ја стварно не знам шта је ово чудо али ова картица при пуном раду одржава температуру која је за свега 5-10 степени већа од температуре околине,невероватно,не прелази ми 45 степени а погледајте датум кад сам ово написао.

Dino
20.08.2009. @ 13:07 #e31b7559

Graficka je super,sve igrice na max guram. Ali imam problem sa kulerom,ne mogu ponekad u sobi da sedim koliko se to cudo cuje. Ja mislim da je to od kako sam ubacio skystar2 i hdd od 640Gb na 450w napajanje? Pre se nije desavalo. +:brza,cena povoljna -:cooler

Aleksandar
18.09.2009. @ 20:48 #f5c633e3

Grafa je sjajna, tera GTA 4 na 1280*1024, nesto na medium, nesto na high. XXX, to sto si napisao je glupost, dve 4870 u crossfire daju rezultate bolje od jedne 4850 512MB. Ali za 4870 mnoooogo zaostaje. Slaba tacka su joj senke i sencenje. U jacim igrama poput Crusis i GTA 4 morao sam da iskljucim senke da bi radilo bez seckanja, ali to ne smeta. Graficka je best buy koji zele dobru graficku za 17 i 19 inc monitore. Topla preporuka... +:Dobra grafa za te pare -:Shading

Aleksandar
20.09.2009. @ 11:28 #f7aa909d

Samo da se ispravim, napisao sam da dve 4870 u cf daju rezultate 1 4850. Treba da pise da dve 4670 daju rezultate 1 4850. +:Ispravka

Andrej
30.09.2009. @ 19:15 #fe2ed46d

Za ovu marku neznam...nisam imao prilike da probam, ali za MSI R4670 koju ja posedujem...je preterana...crysis gura ladno na high u rezoluciji 1440x900...cak stavim i nesto na very high :)

nr
01.10.2009. @ 13:57 #0f208224

Ja sa ovom pichim ArmA 2 na very high sa rezolucijom od 1024x768,a na visim rezolucijama tera na high i normal bez vecih problema. +:odnos performanse/cena -:cooler malo "glasniji"

kiza
17.10.2009. @ 04:38 #5858de36

Gtafichka je za ovaj novac vise nego dobra......slika super, brzina odlichna u visti ima najvisu ocenu 5.9 odlichna kupovina. +:kvalitet slike

Стефан
19.10.2009. @ 15:56 #b8877952

Графичка је перверзија у односу на цену,све али све игре можете на хај и то на 1920 резолуцији.Графичке које су више од дупло скупље од ње не пружају уопђте нешто више од ње.То што има само 128 бита уопште није нека велика мана,брдо графичких са 256 бита је лошије.А хладњак је посебна прича,играм гта4 и заборавим да укључим вентилатор а оно само 50-60 степени,са њим око 40ак степени,ако вам смета хладњак прикључите вентилатор уз наравно дораду на молекс па га прикључите као обичан вентилатор јер као што рекох хладњак је брука добар па се број обртаја може преполовити.

Nikola
08.11.2009. @ 15:48 #b476f40c

kuler dosta bruji, sve drugo je ok +:sve je ok

sasa
23.12.2009. @ 23:42 #ec46ff6d

ova graficka nije ni zasta ne znam kakve ste graficke koristili pre ove pa vas ova odusevljava jako je losa a tek drajveri tu pocinju prave muke

mile
04.01.2010. @ 00:42 #e9e08220

uzme te gigabyut sa zalman cooler-om i problem resen

Nikolas
06.01.2010. @ 19:21 #3a31c284

Kartica je solidna,GTA IV 1920x1080 nesto na high nesto na medium 30fps.Crysis na medimu baguje -:Tokom igranja nekih zahtevnijih igara postaje veoma bucna

Recky
07.02.2010. @ 01:54 #8b536385

grafa je sasvim solidna,dere 9600gt a jeftinija je od nje...to sto ima 128bit ne predstavlja nikakav problem...a naravno je da svakom radi drugacije zbog razlicitih procesora!sve u svemu bombonica za igranje na 17icama... +:nije losa,najbolja u svom rangu

qq
18.03.2010. @ 10:54 #94ad3291

meni radi ko zmaj na ovom krsu od kompa :) na monitoru od 22" slika je izvanredna.

DEX
24.03.2010. @ 09:18 #f993e921

Da li je neko menjao kuler na ovoj grafickoj i koji bi kuler tu mogao da se namesti, posto me ovaj stock kuler ubi u pojam. Osim toga graficka je stvarno ekstra, nisam naisao na igricu goju nije mogla da izgura. +:Extra, gura sve novije igrice solidno, za te pare pravi izbor -:Kuler je tezak krs! Cuje se nenormalno!

DEX
24.03.2010. @ 09:38 #ca4652eb

Da li je neko menjao kuler na ovoj grafickoj i koji bi kuler tu mogao da se namesti, posto me ovaj stock kuler ubi u pojam. Osim toga graficka je stvarno ekstra, nisam naisao na igricu goju nije mogla da izgura. +:Extra, gura sve novije igrice solidno, za te pare pravi izbor -:Kuler je tezak krs! Cuje se nenormalno!

Milos
10.04.2010. @ 00:45 #b321a6bf

Sa samim rezultatima kartice sam zadovoljan, ali i mene muci cooler. Da li neko zna koji bi cooler mogao da stavim umesto ovog farbrickog koji sam dobio? Hitno mi treba odgovor, posto cooler veoma lose radi i pravi veliku buku.

RaZeR
04.05.2010. @ 16:58 #2a4a587a

Svaki put kada upalim komp moram gledati da li se cooler pokrenuo ako nije onda ga moram sam rukom zavrteti da bi se okretao,jedno vreme je bio dosta bucan ali sada se skoro ni ne cuje, cooler ko cooler dobro hladi i temp na idle je 35 C a u zahtevnijim igrama oko 60 C sto je ok, Klokovao sam je, Core: 836mhz a Mem: 1172 Mhz. Ali ako zaboravim da pokrenem kuler a udjem u igru temp bude i do 100 C pa onda poludim i ugasim komp :) Nadam se da sam pomogao... +:Ok za masine srednje klase -:Cooler se ne pokrece sam

Nikola
06.05.2010. @ 10:23 #54968a4b

Preko kog programa si je klokovao.Ja sam svoju preko Catalyst-a ali samo do 820 Core, a 1010 mem.Nece vise,kad testiram pise da nije uspelo,zasto ?Poz! +:PITANJE

ris
08.08.2010. @ 20:26 #a78e6660

koju grafu da uzmem ovu 4670 ili nvidia 9600 gt 256 bit ddr3 sta je bolje za igre .... hvala +:pitanje

Marko
09.08.2010. @ 10:58 #d7d37c73

Ni jednu, nađi 4770 dosta je bolja od obe (inače 4670 512MB je bolja od 9600GT 256MB)

Dex
03.11.2010. @ 12:29 #c074865e

Imam je vise od godinu dana, gura sve igrice koje sam probao i to na high setting-u, jedini problem je kuler koji je posle pola godine riknuo potpuno, kao zamenu sam iskoristio standardni kuler 80x80x25, koji sma sa kratkim srafovima usrafio direktno u hladnjak i od tada radi ekstra, jedina mana ovog resenja je sto zauzme prostor jos jedne PCI kartice.

l88ka
22.11.2010. @ 07:23 #36b059f3

sve igrice rade na max detaljima u 1380x768,od kako je zamenila NV 86oo gt,progledao sam

Grujic
19.01.2011. @ 10:05 #2a10637c

I mene je na pocetku mucio kuler,ali sam resio taj problem tako sto sam ga rastavio i podmazao ga i vise se ni malo ne cuje,a temperatura je savrsena,ljudi ova graficka mi nikada ne prelazi 50 cak ni leti.I danas igram sve najnovije igrice kao sto su Black Ops,Stalker Prypiat,Mas Efect 2,Lost planet 2,Far Cry 2 na max detaljima, Crysys sam igrao vec davno ali leteo je na high.Ja mislim da sam dovoljno rekao o ovoj grafickoj,a mislim da sam dovoljno upucen jer koristim je vec dve godine +:Za sada sve

mini
20.01.2011. @ 21:02 #1cd0f826

dobra je i moze sve na max podesavanjima ali na najvise 1380x768 +:super je

Milan
26.01.2011. @ 15:19 #75db705b

Grafa je odlična. I meni je pravio probleme kuler na njoj ali sam to rešio sa sprejem ( wd40). Čuo se nenormalno a sada se uopšte nečuje.... +:strava je,za sada sve najbolje!!!!!

Milan
05.04.2011. @ 04:25 #523ee13b

za ove pare igrate crysis 2,samo je kuler bučan ali vidim već savet kako to da rešim...mesecima sam mislio da je problem sa bukom do cpu kulera ali klečanjem pored mašine i prislanjanjem slušnog organa sam došao do uzroka:D

uroskm
23.07.2011. @ 03:38 #e408b750

Znaci imam je vec 2 godine grafa je zmaj. Teram gta4 na very high sa ADM-ovim 9550. Sve novije igre pice na high na 1440x900 tj moj max posto mi je 19' monitor.Preporuka svim gamerima. Mana je cooler crko je ubrzo ali sam zamenio obicnim led coolerom 8x8 i hladi kao zmaj :D +:Predobra -:Samo cooler

gos@
23.12.2011. @ 16:16 #86747d97

Imam istu grafiku samo sto je biostar proizvodjac.Igrao sam Assassins Creed Revelations kad odjednom se pojavile crvene linije,pa restart,pa vise nije htela ni sistem da podigne.Skinuo je i ukljucio integrisanu slika stoji normalno.Ubacio ponovo grafu izbacuje sistem ali nece ni jednu igricu da pusti.Sta mislite da li je graficka pukla ili je nesto drugo u pitanju?H I T N O ! ! ! -:crkla od jednom

sasa
12.01.2012. @ 18:02 #b199bc21

za te pare je krs,4850 skuplja za 11evra a zmaj graficka,crysis moze da se igra i sa 512 bilo kojom grafickom ja sam igrao na 8300gs sta drugo da kazem. -:karakteristike u odnosu na cenu

uroskm
23.01.2012. @ 01:55 #bee48bf7

Po cemu je krs? Imam ovu graficku vec tri godine, sve igrice igram na 1080p na 32' incha monitoru u High detaljima , WoW:cataclysm , League of Legends, Gta 4 i jos par igrica. BTW mozes ti da igras crysis na bilo kojoj grafickoj kartici, ali bitni su detalji i rezolucija.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan