logo
eee

Asus Radeon HD 4770 512MB GDDR5 EAH4770 FORMULA/DI/512MD5

05.10.2009. @ 17:23   #Komentar #Grafička karta #Asus

kod ovog modela asus je koristio vrhunske komponente visokog kvaliteta tako da kartica ima veliki OC potencijal ,ima i mnogo kvalitetnije kondenzatore (solid kondenz.) i samim tim i duzi radni vek pod vecim opterecenjima ...best buy +:Stigla formulica :) vrhunske komponente ,veliki oc potencijal ,solid kondenzatori podnose vecu temperaturu i imaju duzi radni vek -:isti taktovi kao kod standardnih modela

10 komentara

glisha
31.10.2009. @ 18:30 #dd07201c

problem koji se javio kod mene je da prilikom dizanja takta memorije i to za bar 5mhz slika treperi,dok se kod dizanja takta gpu i pri podizanju na najvece moguce vrednosti sve ostaje ok.sta li je problem neznam +:veoma tiha -:nista bitno

zećo
11.01.2010. @ 03:07 #e97472a2

planiram da uzmem ovu graficku, trenutrno imam najbolje izdanje 2600XT athlon 5600+ i 4GB rama na 800MHz, kako bi ona isla sa svim ovim jel bi bilo drasticne promene ??? +:svasta lepo sam cuo

Marko
11.01.2010. @ 12:03 #055803fb

Konfiguracija je dovoljna i osetio bi razliku u odnosu na 2600XT. http://www.tomshardware.com/forum/266639-33-4850-4830-4770-9800gt

nikola
05.08.2010. @ 16:20 #7440f92a

koliko je smanjen protok...i da li vredi da je uzmem ako mi je slot PCI express 1.1 (ili slican,uglavnom ispod 2.0)

Darko
06.08.2010. @ 11:00 #5970c952

Nema nikakve razlike, slobodno uzimaj.

nikola
06.08.2010. @ 13:19 #3d5666f8

hvala ulepsao si mi dan xD

Danijel
09.08.2010. @ 11:06 #8cb7cbc8

Probaju u Emmiju.

zeka
11.08.2010. @ 11:34 #d09bb760

Kartica je neverovatno bucna. +:performanse

Aleksandar
15.07.2011. @ 01:14 #f1701186

Prodao sam Radeon 3850 i kupio ovu karticu uz minimalnu doplatu, i u mojoj konfiguracjii sa E2180 procesorom, gurala je Mafia II sa svim podesavanjima na high u 1280x1024. GRID, sve na ultra high, kao i Just Cause 2. Jedino je veliki minus GTAIV, gde se oseca nedostatak snage za prikazivanje se. Uz jak procesor, odlicna karta, greje se do 68 stepeni max sa fabrickim hladjenjem, fenomenalan dizajn i prakticno pakovanje. Iako je kartica best buy, na mom primerku Formule desio se problem, tj resetovanje graficke karte i gubitak signala u sred igranja 3D igara, problem koji je poznat na internetu kao Radeon random gray screen BSOD. Reinstalirao sam sistem, zamenio napajanje, testirao memoriju, hdd, procesor, temperature, a problem i dalje isti. Ova greska se jos javlja i sa malim procentom Radeon-a 5650-5770, kako kazu zbog greske Microsoft-a u Windows 7 update-u, tako da preporucujem da pazite sta vam Windows instalira. Verujem da cu resiti problem, a ako ne, menjam je, jos je u garanciji. U svakom slucaju, nema greske u kupovini ove kartice. +:Performanse, cena, temperatura i izdrzljivost -:Nista, osim sto ima problem sa windows 7 update-om i resetovanjem graficke

Zex
17.11.2011. @ 18:15 #9bb00e10

Upario sam je sa XFX-ovom 4770-tkom u crossfire i nema sta ne mogu da pokrenu u fulu,malo para mnogo muzike! +:Hladna,tiha -:Ne moze da se podesava brzina ventilatora

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan