ova kartica je u svim testovima pokidala nvidia 9800 gt 1 gb a u par testova i gtx 260 .sa malim clockom ova kartica prelece i 4850 sto dovoljno govori o njenoj snazi.sta vise reci
Mislim da je 128 bitna. Inace kartica je grom, odnos cena/kvalitet je izuzetan.
Mislim da je 128 bitna. Inace kartica je grom, odnos cena/kvalitet je izuzetan.
Koja je razlika izmedju Sapphira i Asusa ?
gigabyte-ov model je malo brzi ,video sam u par testova ,ali opet ovo je odlicna grafika
Razmišaljm se ozbiljno da uzmem oviu karticu ali imam jednu dilemu - imam MSI K9N Neo ploču za nforce 560 chipset-om - pitam se da li ovaj ATI kartica ima nekih problema u kompatibilnosti sa ovom Nforce pločom?
imam ovu karticu mesec dana i za sada je ok temperatura je oko 48c sa obrtajem kulera 33% a u toku igranja zahtevnijih igrica ne prelazi 60c.....moze da se kontrolise brzina kulera tako da npr 60% zagrevanje je mnogo manje e sad od vas zavisi da li cete zeleti da cujete kuler ili ne....kuler je do 50% obrtaja veoma tih....moja preporuka
kartica je odlicna i preporucujem svima koji oce da kupe nesto sto valja a da pri tom ne potrose puno love i da se siti naigraju uzmite ovu kartu
kloknuo sam je na ati katalistu na 830 i 850, 60c kad je napregne, jel moze jos, ima li neko upustvo za riva tuner i koliko sme da se ide ? ! +:odlicna
Imam pitanje,da li se gubi garancija ako se klokne,posto koliko vidim svi je klokuju?
>vvv Gubi se garancija na klokovanje, ali ako im ne kažeš ne mogu znati šta si joj uradio.
Ne gubi se garancija klokovanjem, gde pise da je klokovana :-P
jel 400w dovoljno napajanje?
re @komra - Ako je brendirano onda je dovoljno. Kineza od 400w ne bih stavljao ni na mnogo manje potrošače, mada bi verovatno radilo neko vreme.
Karta san snova za cenu po kojoj se prodaje , 5770 sa 1gb(koju inace imam u drugom kompu i placena vise nego duplo u odnosu na doticnu) od naslova do naslova igre joj bezi svega nekoliko frejmova i to su za mene bacene pare (dx11 kojeg podrzava 5770 pada u vodu posto je preslaba i fps drasticno pada i vredi je samo u krosu stavljati). 4770 apsolutno najbolji moguci odnos kupljeno-dobijeno +:ulozeno-dobijeno -:apsolutno nista
Imam brend hp napajanje 300w da li je dosta za ovu grafiku?