logo
filip

Asus Radeon HD 4770 512MB GDDR5 EAH4770/HTDI/512MD5

01.06.2009. @ 19:23   #Komentar #Grafička karta #Asus

ova kartica je u svim testovima pokidala nvidia 9800 gt 1 gb a u par testova i gtx 260 .sa malim clockom ova kartica prelece i 4850 sto dovoljno govori o njenoj snazi.sta vise reci

15 komentara

Raci
10.06.2009. @ 16:06 #a898f4e7

Mislim da je 128 bitna. Inace kartica je grom, odnos cena/kvalitet je izuzetan.

Raci
10.06.2009. @ 21:46 #4d17ec2d

Mislim da je 128 bitna. Inace kartica je grom, odnos cena/kvalitet je izuzetan.

Sasa
20.08.2009. @ 15:41 #26af6d7b

Koja je razlika izmedju Sapphira i Asusa ?

eee
05.10.2009. @ 17:20 #eaab0cf8

gigabyte-ov model je malo brzi ,video sam u par testova ,ali opet ovo je odlicna grafika

Damjan
28.10.2009. @ 23:39 #215f6db9

Razmišaljm se ozbiljno da uzmem oviu karticu ali imam jednu dilemu - imam MSI K9N Neo ploču za nforce 560 chipset-om - pitam se da li ovaj ATI kartica ima nekih problema u kompatibilnosti sa ovom Nforce pločom?

mihac
14.11.2009. @ 14:01 #fe9ea0ab

imam ovu karticu mesec dana i za sada je ok temperatura je oko 48c sa obrtajem kulera 33% a u toku igranja zahtevnijih igrica ne prelazi 60c.....moze da se kontrolise brzina kulera tako da npr 60% zagrevanje je mnogo manje e sad od vas zavisi da li cete zeleti da cujete kuler ili ne....kuler je do 50% obrtaja veoma tih....moja preporuka

aca
24.01.2010. @ 19:23 #cc0b3308

kartica je odlicna i preporucujem svima koji oce da kupe nesto sto valja a da pri tom ne potrose puno love i da se siti naigraju uzmite ovu kartu

quw
02.02.2010. @ 16:11 #33325c3a

kloknuo sam je na ati katalistu na 830 i 850, 60c kad je napregne, jel moze jos, ima li neko upustvo za riva tuner i koliko sme da se ide ? ! +:odlicna

vvv
05.02.2010. @ 03:12 #3b83f663

Imam pitanje,da li se gubi garancija ako se klokne,posto koliko vidim svi je klokuju?

dragg
21.02.2010. @ 17:09 #18ea3d63

>vvv Gubi se garancija na klokovanje, ali ako im ne kažeš ne mogu znati šta si joj uradio.

Nik
07.06.2010. @ 00:25 #8c0f3335

Ne gubi se garancija klokovanjem, gde pise da je klokovana :-P

komra
11.08.2010. @ 00:51 #1a05b2a3

jel 400w dovoljno napajanje?

dragg
13.08.2010. @ 10:58 #8042ae2b

re @komra - Ako je brendirano onda je dovoljno. Kineza od 400w ne bih stavljao ni na mnogo manje potrošače, mada bi verovatno radilo neko vreme.

Bata
02.10.2010. @ 22:25 #94c85955

Karta san snova za cenu po kojoj se prodaje , 5770 sa 1gb(koju inace imam u drugom kompu i placena vise nego duplo u odnosu na doticnu) od naslova do naslova igre joj bezi svega nekoliko frejmova i to su za mene bacene pare (dx11 kojeg podrzava 5770 pada u vodu posto je preslaba i fps drasticno pada i vredi je samo u krosu stavljati). 4770 apsolutno najbolji moguci odnos kupljeno-dobijeno +:ulozeno-dobijeno -:apsolutno nista

Ivan
24.11.2011. @ 00:02 #f54dfb3e

Imam brend hp napajanje 300w da li je dosta za ovu grafiku?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan