Opis nije tachan, tj, ne radi na 1800Mhz, nego na 2000, sto i nije neka razlika, al ipak.. :D Dobro gura novije igrice, nije bucna, klokuje se do maximuma u Ati control centru i radi normalno, ima 640 stream processora, fina kartica. Za ovu kinticu, preporucio bih. +:Asus, Brza od konkurencije i slicno -:Nema kontrola ventilatora
Kartica ocigledno ima problema sa hladjenjem, jer pre nekoliko dana imao sam reklamaciju zbog temeperature koja je prelazila 100c, kada sam testirao i drugi primerak temperatura je bila oko 59c da bi u igrama(koje i nisu zahtevne) bila oko 65c +:ok, se ponasa u igrama -:problemi sa temperaturom
Kartica ocigledno ima problema sa hladjenjem, jer pre nekoliko dana imao sam reklamaciju zbog temeperature koja je prelazila 100c, kada sam testirao i drugi primerak temperatura je bila oko 59c da bi u igrama(koje i nisu zahtevne) bila oko 65c +:ok, se ponasa u igrama -:problemi sa temperaturom
Najjbolja kartica za kupovinu za ove pare.GTA IV radi na medium-high podesavanjima bez problema, meni je temperatura oko 40-45c u igrama a normalno 30-35c.Topla preporuka! +:Najbolja graficka za ove pare -:ASUS SmartDoctor mi ne pokazuje brzinu ventilatora
slazem se! za te pare karta je odlicna,tera novije igre bez da stucne,kod mene temperatura u igrama takodje ne ide dalje od 45-50c +:odlicna karta,cena odgovara kvalitetu -:sto nemam pare za jos jednu da ih stavim u CrossFire
Guzva sve novije igrice, bas sam pre 2 dana instalirao DIRT 2 na high detaljim, tj max, i na msaa 4x i rezolucija 1680x105, th max i u najvecoj guzvi na stazi nema da mrdne. A sto se tice grejanja, za ovu seriju je normalno da ide i do 80 nesto, naravno, sve zavisi kakvo vam je kuciste i koje hladjenje imate i da li vam je komp pored radijatora. Slobodno uzmite, rastura grafa. A kontrola ventilatora nema za ovu karticu, zato je u programu i ne dozvoljava. Poz +:2000Mhz za razliku od konkurencije koja ima 1800Mhz...
Grafika super i sve je extra, samo sto su mi posle nekoliko meseci rada otisli lezajevi na kuleru i moram da je saljem na servis. Dobra strana garancija tri godine. -:problemi za kulerom