Kao prvo ova slika nije tacna,jer grafika ima Glaciator kuler koji zauzima 2 slota! O performansama nema sta da se kaze meni sve tera u max bez ikakvih problema... Jedini problem je malo visa cena i veliki problem je upravo taj kuler koji se na sva zvona reklamira,a u stvari je pravo djubre!!! Naime temperatura grafike u idle je 57 °C,a posle pola sata igranja DiRT-a temperatura je 77 °C!!! Grafika se nalazi u Chieftec CX-05B-B-OP kucistu sa 39cm i 212cm sto je ukupno 5 (pet!!!) dodatnih ventilatora ne racunajuci 12cm ventilator na donjoj strani napajanja! Ne mogu ni da zamislim sta bi se desilo da je stavljena u nekog kineza u kom ne moze da dise... Nadam se da je samo do mog modela... +:performanse -:cena,kuler
Moja je verovali ili ne oblika kao 4850 od 1GB, mislim takav mi je kuler, isti, i brzina je veca od 1GB iste te, ali manje memorije.....na zalost. sve u svemu eXtra je !!! +:Malo brza od 4850 od 1GB, cena i performanse -:lako se moze pokvariti
Kao prvo slika je tacna jer posjedujem ista ovakav primjer graficke karte, kao drugo ovo je single slot graficka. A kao trece temperatura graficke je mnogo veca od navedenih 77 stepeni , u nekim igrama temperatura doseze i 108 stepeni. Tolika temperatura nije normalana ni za jednu graficku, pa sam je pokusao hladiti raznim kulerima ali nista od toga ne pomaze da bi temp. bila normalna (nisam pokusao sa kulerima koji idu na graficku iz razloga sto bi na taj nacin izgubio garanciu). +:kvaltet, perfomanse -:temperatura