Svidja mi se kartica zato sto se jos bori sa najzahtevnijim igrama. :) Temperature su joj oko 45 a kad je opterecena max 65 (moze da ide i do 85 bez problema) Cena joj je veoma prihvatljiva u odnosu sta pruza. Preporuka... +:dobra kartica jeftina mnogo pruza
kupio sam nov komp pre 1god,sa ovom grafickom karticom ,sve igram sa high detaljima i rezolucijom,graficka je odlicna i kostala je samo 110e,jedino me nervira sto su je povukli sa prodaje.temperature je oko 45*,a kad je opterecena do 60 najvise.preporucujem je svima ali samo ako je nadjete... :D +:extra kartica za male pare -:zato sto je povucena sa prodaje