jel moze neko da kam giaze da li mi je bolje da uzimam gigabytovu graficku ili asusovu
Najci su Asus i Gigabyte ali kada se bira izmedju njih uzmi ASUS veruj mi.
Moze li mi neko reci koliko je temp u idle, a koliko u full load? meni dodje do 90C. kod mene je ova kartica sa onim glaciator coolerom (kazu bolji od obicnog) :) +:Performanse -:Grijanje
Ljudi treba mi pomoc, uzeo bih ovu graficku, maticnu msi 790fx-gd70, i proc. athlon II x4 955be, sta mislite jel to dobro ili treba da zamenim neku komponentuu nekom drugom??? ( inace dolazi u obzir i gigabyte ga-ma790x(t) ud4)
Phenom II x4 955be, pogresih ne znam sta mi bi :)
Jako lepa konfiguracija, samo ti treba solidno napajanje. Ja bih ti preporucio Cooler Master Elite kuciste sa ugradjenim napajanjem 550w koje kosta oko 70e, i po mom misljenju je best buy. Dace dobro hladjenje ovoj karti kojoj to i treba. Ako si se odlucio za neko obicno kuciste, onda bar nadji cooler za ovu kartu, to je oko 25 evra, a bices bezbedan. Preporucio bih ti 4gb ddr2 1066 mhz RAM, Windows 7 Ultimate i onda si bez problema sto se tice programa i igara. Kazi mi samo koliko cete izaci ova konfiguracija? +:za slobu -:za slobu
Vec imam dosta dobro chieftec napajanje, a kuciste cu verovatno uzeti XIGMATEK kuciste, mada sve zavisi, e sad pitanej kako ddr2 kad na maticnu ide ddr3. St ose tice para procesor, grafa, i maticna ej oko 41 500 manje vise...
Ja koliko znam nema ddr3 na 800mhz, tako da je to ddr2, kao sto pise za 790fx-gd70 na ovom sajtu. +:za slobu -:za slobu
Kartica je zver,al to se vec dobro zna.Pre neki dan sam uzeo Arctic Cooling Twin Turbo i stavio na nju.Nema vise buke i brige oko kontrolisanja obrtaja. +:sve ostalo