Voleo bi da je imam pa da mogu da kazem sa 100% sigurnosti, ali posto je nemam siguran sam 99.9% da ova kartica ne izgleda kao na slici (danas je 27.01.2009). Pogledajte i sami na: http://usa.asus.com/products.aspx?l1=2&l2=8&l3=726
Kartica je dobra, mada ne izgleda kao na slici,moja je sa velikim kulerom. Imam je nesto vise od 5 meseci i za sada gura sve igre na max na 22" monitoru.U zahtevnijim igrama kada se sve podigne na ultra high malo se vise greje pa se ventilator cuje , ali nista strasno,bitno je da sve radi. +:Malo vise se greje -:brza memorija
Imam je vec skoro 2.5 godine. Znaci sve igre u , ajd da kazem, fullu na 22" monitor i to bez reckanja i opadanja fps. Moja je sa vecim kulerom, inace ista kao ova na slici, mada za nju treba dobro napajanje, nekih +500w i radice posao, kvalitetnih naravno..malo se mozda vise greje u zahtevnijim igrama ali, bitno je da radi, za svaku pohvalu. +:dobra grafa -:malo se vise greje