logo
Dado

Asus Radeon HD 4870 512MB GDDR5 EAH4870 DK TOP/HTDI/512MD5

21.03.2009. @ 22:55   #Komentar #Grafička karta #Asus

Citao sam forume pa bih rekao da je vrlo interesantna, brza a tiha, ima li neko neke informacije ili jos bolje licna iskustva? Meni je jako interesantna.

1 komentar

neon
23.03.2009. @ 03:13 #3819d3e6

pisao sam je pre neki info o njoj imam predhodni model karte prvi koji je izasao kod nas isto model oznake D5,PA STA DA TI KAZEM DOBRA JE NIJE BUCNA KAO STO LUPAJU OVDE,kao da svi imaju supersluh........bolja je za klok ja sam je klokovao stabilona je ne greje se mnogo mada jos nije leto doslo pa se nadam i da nece jos doci-),trazi dobro napajanje dobri drajveri,softver onako catalist centar je jedino sto i valja od toga,ima povecan broj naponskih jedinica radi boljeg kloka mada ove karte nisu ni predvidjene da se klokaju mnogo,ja bih da sam na tvom mestu uzeo isti model ali sa 1gb.i miran si dosta dugo sto se tice igranja,ako si profi i bavis se drugim stvarima na kompu nije ovo karta za tebe onda......

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan