logo
Kain

Asus Radeon HD 4870 X2 2GB GDDR5 EAH4870X2/HTDI/2G

14.04.2009. @ 02:31   #Komentar #Grafička karta #Asus

Brate,POVOLjNA? Da nije tebi Miskovic ocuh ili tako nesto? A i naso si stvarno koju igricu da igras u FULLu sa SLI rezimom...4870 jedna bi pojela H u fullu a kamo li 2!!!

16 komentara

Ja
16.04.2009. @ 13:20 #dac3e415

Za Kaina : Samo ispravka AMD/ATI graficke kartice nemaju SLI mod vec se to zove CrossFireX ili samo CrossFire

aa
29.09.2009. @ 16:03 #40413368

jeli bolja owa ili gxt 280 ???? molim da ogoworite brzo

s
04.10.2009. @ 16:12 #83332159

za aa gtx 280 i ova grafika se ne mogu prediti. ipak je 4870x2 dual gpu platforma tako da je i bolja i mocnije o gtx 280

eee
06.10.2009. @ 11:06 #07405c53

bog te mazo ,ovde jedan 6-pinski prikljucak ide samo za struju za ventilatore hahah

Miki
29.10.2009. @ 17:54 #c6e99823

Pozdrav ljudi! Interesuje me koje napajanje je potrebno da bi ova graficka fino radila? Imam codegen napajanje sa pravih 450w i fino mi radi sa 8800gts 320mb, c2d na 3.16 i msi platinum combo plocom!

Sinisa
30.10.2009. @ 11:33 #4864a8c3

Za Mikija, verovatno bi radilo na tom napajanju, ali ti ne bi preporučin, recimo neko od 550-600W, ali ako već kupuješ novo napajanje kupi malo jače zbog kasnije upgrejda, recimo 650W chiftec, ima povoljna a kvalitetna napajanja.

acke
24.11.2009. @ 21:21 #b03b2987

@ Miki nema sanse da radi na kodegenu od 450w ni u snu da pustis jedan 3dmar06 i ima da sprzi napajanje...jedno pitanje jer ima negde u Srbiji da se kupi ati 5970...da li bi ovo moglo u crossfirex?razmisljam se dal da kupim 5970 ili 2x 4870x2?ostatak konfe je amd965, asus crosshairIIIformula, 4x 2gb patriot 1600mhz, chieftec 1200w, hdd 2x 1tb samsung f3 u raid 0...jedino jos grafu nisam uzeo

ole
02.12.2009. @ 13:55 #6f16d273

Ja ti preporucujem da uzmes 2x 4870x2

Ja
07.01.2010. @ 13:30 #8e2ad8a1

4870 je mocna...4870 x2 Jos mocnija a dodatna 3 coolera su zakon1 Ovo cudo je cool! da li da uzmem ovu ili ati radeon HD 5850 1GB DDR5 ? +:Cooler-i -:ma nista

Marko
08.01.2010. @ 17:05 #15f6f58a

Za ovaj novac imaš i 5870, koja je bolja od ove, lično bi uzeo i 5850 pre ove.

Dark Lone
12.12.2010. @ 22:07 #610054f4

Marko ovo je (dual gpu card) a 5870 je single gpu card !!!! imaj to na umu -:za MARKA******************

Shomy
13.03.2011. @ 17:08 #48bd9dc7

Ja sam sve moguce graficke isprobao i gtx 295 je imala mnogo bolje rezultate nego EAH4870x2 !!!

Andrija
17.10.2011. @ 20:18 #bd5c22cf

Da li vredi 120e? I zasto da ili zasti ne? :))) hvala

Shomy
24.11.2011. @ 20:24 #e0b9f58f

Ne, ne vredi ni 120e, jer za iste pare imas 6870 koja je malo skuplja (150e) a bolja je

dusan
01.01.2012. @ 03:24 #77721698

Ne vredi ovo 120e.Kao sto neko rece,za te pare se uzme PowerColor HD6850 ili se malo doda i uzme se 6870,a razlika izmedju 1GB i 2GB GDDR5 memorije se ni ne vidi u igrama,bar za sad dok igre koriste 70-80% GPU-a.

Sasa
12.05.2014. @ 05:56 #2a503248

Ovako za marka koji tu lupa gluposti Ja imam ovu karticu vec tri godine i pojela je sve serije skoro do 6000 5870 je izduvala pored ove u crysis 3 Ove kartice je jako retko naci a ko ih nadje nek kupi nece se pokajati! Ona savija mnogo danasnjih novih serija bez problema! I naravno neka nabavi dobro napajanje jer grafa je ozbiljna stvar! -:Napajanje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan