ljudi graficka je stvarno extra radi sve na full fullova mada mozda jos uvek i ne treba ovakva grafick asto se tice igrica al dobro u svakom slucaju ko ima para treba da uzme ovu zmiju +:aaaa preteranoo
Stvarno, graficka se pokazuje najbolje u vecim rezolucijama, jer skoro da uopste ne gubi broj fps... Preporuceni minimum je 650W kvalitetnog napajanja, a to ne podrazumeva LC power i slicne kineze... Ovaj rale ispod bi mogao da prvo kupi graficku a ne da lupeta... +:Kad radi, radi odlicno -:Zahteva JAKO napajanje, mnogo bucna, i mnogo se greje
glupane, lc je nemacka firma...a kao i sve na ovom svetu se pravi u kini, i ova kartica mom drugu radi na 500W anteka a radice na isto toliko vati lc-a. A kao svojevrsni rezime svim tupanima koji kupuju napajanja od 1000W primera radi phenom X4 955, osam giga rama u cetiri slota, hard disk, dvd, ova graficka, pci kartica za montazu i zvucna moze da pokrene svako kvalitetno napajanje od 550W jer je realna potrosnja ovih komponenti malo iznad 510W. Naravno bolje je imati napajanje od 600W nego od 550W u ovom slucaju ali samo mediokritet moze da nekoga ubedjuje da mu za ovo treba 650W i nista ispod toga.