Najlepsi dizajn.
bitka izmedju nje i nvidia 275 gth
Meni je ovaj model extra.. i razmišljam da ga kupim ( čim prodam ovaj moj zastareo... ) HD 4890 i GTX 275 su veoma slični, ali bih preporučio HD 4890 zbog 1 gb kapaciteta i DDR5 memorije, zato što koristi 896 mb DDR3 memorije, što za možda godinu dana, ako je nećete prodavati može biti problem... Veoma je lep dizajn obe grafičke, i ove su veoma brze ali je meni ova nekako bolja... -:Za one koje ne troše na grafičke skupa...