kakva je ovo grafika jel moze da pokrene novije igrice tipa cod mw2,bad company 2,formula 2010...na low medium podesavanjima i nizim ili osrednjim rezolucijama
nemoj zivota ti ovu za nove igre. ovo je za kancelarije i mozda za Warcraft3 ;)
ako imas procesor sa dva jezgra moze u najnizim rezolucijama. Cod MW2 ce da ti radi i na medium u 960X600 a od druge nece moci lepo da se igraju na ovoj grafici. Moja preporuka je ipak AMD 5550 , to je grafika na kojoj ces moci pristojno da igras te igre u nizim rezolucijama (1280X800 i nize)