za GeForce verziju moras da das 300e da bi podrzavalo directX 11 +:directX 11,manje od 100e,extra -:GeForce nemoze ni da primirise!
koliko je dobra za ove pare??? +:kupio bih je -:nisam siguran :)
imam ovu kartu vec nekoliko meseci i prezadovoljan sam.preporuka svakom za kupovinu.odlican odnos cena kvalitet. +:sve pohvale
Zanima me kakva je ova graficka u sklopu sa AMD phenomom II X4 925 2.8 ghz Ako jeste uzimam odma... +:Nadam se da je dobra :D
Koliko napajanje treba?
Može i na kineza od 450W, ne troši mnogo struje. Preporučujem 5750 karticu, skuplja je oko 20e al je zato bolja oko 30-40%.
Kakva je ova graficka za igre ?
Koliko je tiha ? Ja bih da je ne cujem.. Dosta je " aero dinamicna", trebalo bi da jeste...( ako je i Cooler dobar)..?? +:Pitanje ??
koliko je bucna ova kartica ?
Da li je ova graficka bolja od Radeonove 5750? Molim vas ako neko moze da mi kaze, hvala unapred :)
Da li je ova graficka bolja od Radeonove 5750? Molim vas ako neko moze da mi kaze, hvala unapred :)
5750 je osetnije bolja od ove, čak i verzija od 512MB.