logo
goran

Asus Radeon HD 5750 1GB GDDR5 EAH5750/2DIS/1GD5

17.12.2009. @ 15:29   #Komentar #Grafička karta #Asus

jel moze neko da mi neko kaze nesto u vezi ove graficke karte?interesuje me kakva je...hvala unapred

9 komentara

Gabber
17.12.2009. @ 22:57 #25282fb2

Kao i svaki 5750 odlicna :)) samo je pitanje sta koji proizvodjac pakuje od dodatne opreme sa njom :)

Gabber
17.12.2009. @ 22:58 #a55c0eb2

Meni je iskreno najlepsi Sapphire Vapor-X

Gabber
17.12.2009. @ 22:58 #6d1937e2

Kao i svaki 5750 odlicna :)) samo je pitanje sta koji proizvodjac pakuje od dodatne opreme sa njom :)

Nikola
06.02.2010. @ 14:34 #851ae396

grafa solidna u gta4 ide na 35-45 fps-a na medium high na 1440x900 može da posluži za gejmanje još makar 1-2 godine hhehe :D +:solidna

Bosko
15.02.2010. @ 23:40 #21c2fa41

A meni je najlepsa FORMULA!!!

zile
07.03.2010. @ 18:44 #73a9624d

Kolko Napajanje treba da bude za ovu graficku ?! 420 LC POWER OK ?!

Miloš
08.03.2010. @ 11:30 #4c87ace7

Trebalo bi da bude ok, ali ako tek kupuješ napajanje uzmi malo jače, ako već imaš radiče ti ok.

zile
08.03.2010. @ 11:45 #504db418

Imam LC power 420w , Guralo je sve bez problema 3850,2gb,1hdd,x2 64 4200+ itd itd... aj me dodaj na msn : ateljevicc@live.com

pufko
25.07.2010. @ 13:33 #05c72aae

Karta je dobra,ali za manje pare mozete uzeti 4870 koja je znatno bolja.Ili za mnogo manje pare 4850 koja je u rangu sa ovom...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan