jel moze neko da mi neko kaze nesto u vezi ove graficke karte?interesuje me kakva je...hvala unapred
Kao i svaki 5750 odlicna :)) samo je pitanje sta koji proizvodjac pakuje od dodatne opreme sa njom :)
Meni je iskreno najlepsi Sapphire Vapor-X
Kao i svaki 5750 odlicna :)) samo je pitanje sta koji proizvodjac pakuje od dodatne opreme sa njom :)
grafa solidna u gta4 ide na 35-45 fps-a na medium high na 1440x900 može da posluži za gejmanje još makar 1-2 godine hhehe :D +:solidna
A meni je najlepsa FORMULA!!!
Kolko Napajanje treba da bude za ovu graficku ?! 420 LC POWER OK ?!
Trebalo bi da bude ok, ali ako tek kupuješ napajanje uzmi malo jače, ako već imaš radiče ti ok.
Imam LC power 420w , Guralo je sve bez problema 3850,2gb,1hdd,x2 64 4200+ itd itd... aj me dodaj na msn : ateljevicc@live.com
Karta je dobra,ali za manje pare mozete uzeti 4870 koja je znatno bolja.Ili za mnogo manje pare 4850 koja je u rangu sa ovom...