logo
veljko

Asus Radeon HD 5750 512MB GDDR5 EAH5750/Formula/DI/512MD5

19.03.2010. @ 16:29   #Komentar #Grafička karta #Asus

Jel je koristi neko? tj. valja li nesto???

15 komentara

KOBE23
10.04.2010. @ 02:47 #60ed576d

Dali vredi menjati EN8800 GTS 512 za ovu?

Danijel
12.04.2010. @ 11:03 #dac70d17

Ova jeste bolja oko 10-15%, ali ne vredi prelaska, ako baš hoćeš da menjaš uzmi 5770, mada bi ja na tvom mestu čekao da 5850 padne na normalnu cifru. Tako ću ja uraditi a imam 8800GT, koja je slabija od tvoje. +:Za KOBE23

Nikola
22.04.2010. @ 19:58 #a58eb030

može li ko da mi kaže da li ova grafička kartica može da paše na matičnu ploču Gigabyte M61PME-S2.Hvala unaprijed.

Darko
23.04.2010. @ 11:30 #6b4143c2

Može, može bilo koja grafička, bitno je da je samo PCI Express, a ne AGP slot.

Jovica
06.08.2010. @ 20:39 #5af76b9e

Ja je koristim i nemam nikakvih zamerki. Malo troši čak i kad je na maksimumu, samam tim slabo se i greje. Ovo znači i to da vam neće trebati napajane od 600W sa dve ovakve kartice ako se iko za to odluči. +:ne greje se, malo troši, DVI+HDMI+VGA, tiha -:ne znam, a baš sam se trudio da nađem neku zamerku

miljan
26.08.2010. @ 21:36 #2cf1e829

Da li bi sa ovom karticom mogao da guram ige na max sa rezolucijom 1680*1050 u pitanju je 22 inca monitor

Milutin
27.08.2010. @ 11:51 #4a4e2098

Mogao bi lagano, jedino što ne bi mogao da preteruješ sa AA i AF.

Petar
23.09.2010. @ 00:16 #5fc5e3bd

Imam je tek par dana .Meni na 24" monitoru 1920x1080 gura sve igre za sad . Sad ako i bude problema verovatno ce razlog biti stariji cpu amd7750be. Jos je testram. -:za sada nema

Davor
12.01.2011. @ 18:21 #37359fef

Moze li mi neko reci da li mogu da korictim dve grafike. Ploca je asus M4N68T, a ova graficka (na koju se ne zalim). I jos savet da li da klokujem procesor AMD 925 quad core koji radi na 2.8ghz.. Hvala!!!

kobazz
15.01.2011. @ 17:27 #b576a571

zavisi koji ti je slot druga graficka,ako je pcix16 ne mozes...( PCI Express x16 :1 kom) imas onu traku uz nju i samo ih povezes i prikljucis napajanje naravno :))))

Davor
30.01.2011. @ 19:30 #3039e12f

Znaci ne moram plocu da menjam? Kazes da na ovoj ploci mogu da dodam jos jednu grafiku? To bi bilo super samo koja grafika onda odgovara?

Moma
16.02.2011. @ 13:06 #93ba2e39

Grafička karta ako gura sve igre, onda je prva liga. Sve opstalo nije bitno, ako je dobra u "igricama". Kompjuteri su zato i izmišljeni, a ne da se na njima radi ozbiljan posao.

bole
03.04.2011. @ 15:29 #42ec0eaf

odlicna graficka,tera crysis 2 na high

kobazzz
23.04.2011. @ 02:39 #9ff7181d

dobra je grafa gura crysis 2 na fulu isto tako i gta IV na 19 inci...za te pare odlicna.pozz

pekence
13.06.2011. @ 01:37 #e8fdc3ec

moze li ova graficka da se prikljuci na Gigabyte GA-MP6S-S3?hvala unapred

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan