Igrice sve na max. AA x8 PREPORUCUJEM SVIMA!!!! xD +:Kartica je apsolutno fenomenalna!
da li moze dirt 2 gta 4 crysis 2 na max ako ne moze dokel moze da ih pogura
Nema igrice koja ne bi radila na max sa ovom karticom..
mislim da je mnogo bolje uzeti gtx 460 gigabyte-ow ili gainward-ow model nego owo plus je gtx 460 jeftinija 120 e...
Stvarno super graficka,jeste da je imam te 3 meseca ali nema igrice koju ova graficka do sada nije izvukla u full HD-u,stvarno nemam nista lose da kazem za nju.Moja preporuka svima koji se odluce za ovo cudo:D +:Sve pohvale za ovu graficku