Zdravo narode, da li neko ko ima iskustva sa mayom ili 3d max-om zna da li je za ovakve programe bolje uzeti ovu karticu ili neku od nvidie (gtx 285) Hvala
ova ti je jaca i to dosta ali za to ti na idu gamerske karte nego PRO, znaci ili ATI firepro ili nvidia quadro +:colunga
jel zna neko mozda koliko se greje?
@colunga savet koji je ostavio sax je ok samo ja bih dodao da ako i neces neku pro nego obicnu da ne kazem gamersku kartu onda bolje nvidia zbog 512bitne magistrale.. jer se to pokazalo kao bitan faktor u grafickim programima.. mada razlike nisu spektakularne ko sto je razlika u ceni.
Da li neko zna koja je duzina 5870??Molim odgovor +:Pitanje
sa asusovog sajta: "the Card Size is 11 inches x 5 inches" 28,16cm*12.8cm +:dimenzije