Mnogo me zanima ima lep takt Memoriju biti a i lepo Izgleda XD bas DIvlje i dali se ovo cudo mnogo cuje ako neko Zna neka napise INFO Hvala Unapred :-) +:Sta je bre OVO ? -:Jel zna neko nesto o ovoj GRAFI
za owe pare se ne isplati uzimati owo kad imate za 500 eura MSI 5970 a za 515 sapphire...koji je dosta jaci...
Grafika je fabricki overklokovana i moze se jos overklokovat . +:Fabricki overklokovana