logo
milan

Asus Radeon HD 6450 1GB GDDR3 EAH6450 SILENT/DI/1GD3 LP

16.03.2012. @ 18:29   #Komentar #Grafička karta #Asus

da li owa grafika moze na plochu Asus M2V-MX SE

8 komentara

Ivan
19.03.2012. @ 11:54 #c9ba5b5d

Ima PCI x16 slot, tako da može, kao i bilo koja druga..

droidGT
10.07.2012. @ 01:05 #589bbf2c

Treba mi grafička koja je dostra bolja od GF 9500 GT 1 GB, za igre, ne preterano nove, starije ali na very high u visokoj rez. [1920 x 1080]. Naravno da se cena kreće kao kod ove? Jel ova bolja od moje? Ako imate neke preporuke, samo recite, al da ne prelazi 45e. Hvala unapred, pozdrav.

Cvetan
11.07.2012. @ 13:04 #38183dc3

Da li je ova grafička dovoljna za HTPC iliti gledanje full HD filmova? Planiram da uzmem i core i3 procesor. Sastavljam novu konfiguraciju pre svega za multimediju.

Rade
26.09.2012. @ 23:00 #5af85d42

Jeste. Garantujem. +:za Cvetana

Cvetan
09.10.2012. @ 02:03 #7154fde3

Hvala Rade. Uzeo sam je pre nekog vremena, služi dobro za svoju svrhu. Kome ne treba grafika za igre, svaka preporuka. +:cena-kvalitet

Muki
28.10.2013. @ 19:06 #79769eab

Da li je ova graficka bolja od hd 5550 512 ddr5 , i da li bi mogao da igram pes 13 na medium.

Veki
07.11.2013. @ 22:33 #ea9827b8

Uz AMD FX-8350 i 4 GB RAMA pokrece sve na low/medium postavkama, ali se grije kao grijalica.... +:Dobra graficka za ovu cjenu -:GRIJE SE I DO 90 C"

prolaznik
27.07.2014. @ 12:40 #5874c825

@GRIJE SE I DO 90 C" Da i to je neka mana. Ali je najmanji problem.Pa stavi ventilator usmeren ka njoj na kućištu neki od 8 cm ili neki manji na hladnjak.Imaš ih po ceni od 200 dinara. Verovatno ti ni kućište nema dobar protok vazduha... U tom slučaju preko 65-70 C ne bi trebalo ići ni kada je spolja preko 30. dok igraš igrice.. +:solidna,ali...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan