logo
King

Asus Radeon HD 6670 1GB GDDR3 EAH6670/DI/1GD3

04.06.2011. @ 01:09   #Komentar #Grafička karta #Asus

Kako se pokazala u praksi ???

5 komentara

Coco
06.07.2011. @ 19:33 #840d74d1

Jako dobro,trpi veliku rezoluciju,ima veliki propeler koji nile pretrano bucan

Dzoki
04.03.2012. @ 23:03 #ab069b3f

Jel bi mogao na ovoj grafickoj da igram gta 4 sve u fullu??

R
21.09.2012. @ 00:11 #f29ba027

Graficka je odlicna,imam je nekih dva mjeseca radi perfektno,sve igrice su mi na max-battlefiled3,call dyuti,cryisis2,just caus2 itd,temperatura joj nije prelazila 47c,sve preporuke za ovu grafuu

Nikola
14.11.2012. @ 23:36 #1bdc361d

Jel moze neko da mi kaze kako se pokazal ova graficka,ocu li moci pes 2013 i 2014 jedno dana lepo da pokrecem?

Ljuba
15.11.2012. @ 10:10 #bc321c3d

Ni jedan Pes nije bio naročito zahtevan, tako da veruje da ćeš moći.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan