logo
nik311296

Asus Radeon HD 6770 1GB GDDR5 EAH6770 DC/2DI/1GD5

07.08.2011. @ 17:55   #Komentar #Grafička karta #Asus

Grafika malo rec da je dobra sve igre ceram na max settings ali cijena je malo precerana +:Perfomansi -:Cijena

11 komentara

013
31.10.2011. @ 13:03 #a0a45f54

Mali potrosac hvadjenje odlicno +perfekt za 0c

Mile
12.01.2012. @ 06:30 #428b8456

5770 i 6770 su dava potpuno ista proizvoda (bukvalno) Nekih 20% je brza od jedne 4850 a vise nego duplo skuplja od dve 4850 u crossfire varijanti -:Preskupa

stefan
16.02.2012. @ 19:21 #29ba2533

@nik311296 to da ti rade sve igrice na max pricaj nekom drugom jer ja imam HD6850oc windforce2 i ja ne mogu da teram sve igrice na max i ako mi je rez monirora 1680x1050,mozda kad bi imao dve 6770 mogao bi da igras sve na max

Dejan
26.02.2012. @ 17:47 #ee24a867

To sto tebi lose radi 6850 znaci da ti je lose isbalansiran komp. Nemaju kartice iste performanse na svakom kompu. Kum ima i5 i 6750 i bf3 na 1980 sa visokim podesavanjima radi extra. Samo aa off. Tako da kad kazes da je 6850 slaba za max gresis. A crossfire je super stvar. Dve karte od 100e mogu da imaju perf kao jedna od 300, u nekim igrama i bolje. -:Stefan

peRa
07.04.2012. @ 14:40 #c177d560

E treba mi pomoc,imam HD 4830,i igrao sam Mass effect 3,ali kad krenem da igram neki detalji u igiri su mi crveni,zasto,sta treba da uradim da bih resio taj problem? :D Hvala u napred!

Jocker
28.06.2012. @ 17:22 #47033910

Momci ja sam narucio ovu grafu treba sutra eventualno prekosutra...E sad moje je pitanje kako ce se uklopiti sa mojom konfom...AMD X4 925 3.0 Ghz,AMD 6 GB DDR3 1333mhz i chieftec 500w...? U sustini svi su delovi amd-ovi... +:kako se pokazala ova grafa ko je poseduje...?

Mirko
28.06.2012. @ 22:51 #b609ab26

Nema veze što su sve komponente AMD, uklopiće se super, samo klokni taj cpu na bar 3.4GHz.

Jocker
28.06.2012. @ 23:47 #62229fa1

da ga kloknem preko bios-a,jer sam ga tako sa 2.8 podigao na 3.0.....? +:hvala Mirko

Mirko
29.06.2012. @ 12:07 #cc6b1ca5

Tačno, klokni ga na 3.4GHz i pusti neki program da izvrti jedno dva sata, recimo prime 95.....za dvadesetak evra više imaš i 6850..

Bogdan
30.06.2012. @ 15:41 #56e03a06

Imam ovu graficku par dana i temperatura je 50-57,8 stepeni dok igram igrice,imam istu konfiguraciju kao jocker...da li je ta temerature normalna za ovu grafu...? doduse igram bf3 i metro 2033...

xxx
27.07.2012. @ 16:11 #2b2f76ba

nije losa radi ,igrao sam nfs run,shift 2,shift,test drive unlimited ...dobro se klokuje...benchmark 3dmark05-2008 godiste cepa 130fps-73fps s intel i5 750 klokovanu na 3ghz +:igrice,malo se greje,dobra -:nemacrossfire,7750,malo ponekad secne...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan