Kakva je ovo grafika? Imali ko iskustva? Kupujem monotor od 21" pa me zanima da li ce da gura GTA 4 sa nekim jacim ENB , LA NOIRE i COD MW3 i Bus simulator 2012... Sad imam 4 godine staru R4830 OC 1gb 256 bit ddr3 GPU 700mhz i Proc Phenom 960T + 8gb rama i sve mi radi na najacoj grafici na 1280x1024... Da li nemo ima neku preporuku do 100 eura sta kupiti i biti miran neko vreme, posto sam staru graficku platio 70 eura pre 4 godine i stvarno se vrhunski pokazala.... Pozz
Dodaj još malo i uzmi 6850, bićeš miran još 4 godine.
Hvala na odgovoru pozz
Jel moze u kombinaciji sa AMD Athlon II x2 215 procesorom, napajanje chiftec 450w??
JA JE IMAM NEKO VREME. CEPAM FAR CRY 3 MAX I LADNA JE KO LED