logo
Cuki

Asus Radeon HD 6770 1GB GDDR5 EAH6770 DC/G/2DI/1GD5

13.03.2012. @ 09:00   #Komentar #Grafička karta #Asus

Kakva je ovo grafika? Imali ko iskustva? Kupujem monotor od 21" pa me zanima da li ce da gura GTA 4 sa nekim jacim ENB , LA NOIRE i COD MW3 i Bus simulator 2012... Sad imam 4 godine staru R4830 OC 1gb 256 bit ddr3 GPU 700mhz i Proc Phenom 960T + 8gb rama i sve mi radi na najacoj grafici na 1280x1024... Da li nemo ima neku preporuku do 100 eura sta kupiti i biti miran neko vreme, posto sam staru graficku platio 70 eura pre 4 godine i stvarno se vrhunski pokazala.... Pozz

4 komentara

Marko
13.03.2012. @ 12:36 #82f8f2fb

Dodaj još malo i uzmi 6850, bićeš miran još 4 godine.

cuki
13.03.2012. @ 21:13 #5e533787

Hvala na odgovoru pozz

Pitanje
08.04.2012. @ 01:43 #a5f28723

Jel moze u kombinaciji sa AMD Athlon II x2 215 procesorom, napajanje chiftec 450w??

SINISA
07.01.2013. @ 19:41 #2514bdde

JA JE IMAM NEKO VREME. CEPAM FAR CRY 3 MAX I LADNA JE KO LED

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan