logo
gameboy

Asus Radeon HD 6770 1GB GDDR5 EAH6770 DC SL/2DI/1GD5

31.03.2012. @ 19:25   #Komentar #Grafička karta #Asus

Ima lij je neko, jel se pregrejava i resetuje komp kad nema ventilatore???

6 komentara

dejan
09.05.2012. @ 08:23 #50cff051

asus je to, imam msi, ali ne verujem da bi oni napravili nesto sto se pregreva. Ali sigurno bi bilo pozeljno provetreno kuciste.

Zoxs
15.05.2012. @ 11:02 #df5df282

Ja je koristim sa masinom fx4100 i 8 giga rama, graficka stvarno se dobro pokazala i u bf3 sa nekih 50 do 70 fps na high, ultra je nesto lsabije. Ne pregreva se ne restartuje racunar, ima malo vecu potrosnju struje ali graficka kao graficka je stvarno mnogo dobra

gameboy
07.06.2012. @ 18:28 #28f67a1d

@Zoxs @dejan.Hvala na pomoci ali me sada zabrinjava to oko potrosnje struje ,ja imam chiftec big tower sa venilatorima u svim stranicama i napajanje 400W da li ce odgovarati toj grafickoj iako ima 6pin konektor za nju?

NN
02.08.2012. @ 20:21 #71850bef

Interesuje me jer moze crossfire sa ovom grafickom?

spider
31.08.2012. @ 21:26 #c32ea957

@NN izgleda da nemoze nema most za crossfire, i mene zanima koliko wati zaista trosi?

bojan
11.10.2012. @ 17:20 #fb1e4ad4

6770 od bilo kog proizvodjaca radi odlicno i sve trose max 110w, obicno je to mnogo manje. 400w napajanje sasvim normalno opsluzuje npr: i3 2120, ova graficka, maticna P8H77 ASUS, 8GB DDR3 1333MHz. +:za ovu cenu sve ok

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan