logo
Marko

Asus Radeon HD 6850 1GB GDDR5

15.01.2012. @ 14:40   #Komentar #Grafička karta #Asus

Imao sam iskustva sa ovom grafickom asus je promasio sa ovom grafickom jer je hladjenje totalno sranje vise bi preporucio evginu 550 ti odlicne performance a kosta 35 evra manje +:Dobar fps u igricama -: Mnogo je bucan fan ako se stavi iznad 45% greje se ne spusta se ispod 40c jedino ako se ne ugradi dodatno hladjenje

4 komentara

Dejan
10.02.2012. @ 10:29 #6603819b

Moja se ne greje i tiha je,za razliku od prethodnog komentara i njegovog primerka.. +:best buy

Alexa
18.02.2012. @ 11:08 #920a7e0e

Imao sam i ovu i V2 verziju..ne greje se ni jedna!

Dimke
06.04.2012. @ 09:00 #95555c78

Takodje neslazem se sa prvim komentarom, kroz moje ruke je proslo gomila kartica i to uglavnom nvidija ali od pre mesec dana koristim i AMD karte i extra je prosto sam odushevljen perfomasnama i brza je od gtx550ti i to podosta jer imam i tu kartu, dakle samo da kazem ova karta gura BFC3 sve na very high 1920*1080 na 24 inca min fps 45!!! max 75 fps, ne prelazi 60 stepeni, na GPU 900 memorija 4450mhz na def core voltage, treba da ubacim jos 1 kartu da vidim kako ce ici Cros nadam se najboljem sto generalno nzaci za ulozen novac vrh perfmanse..poz! Jos 1 stvar pokusavam da otkrijem tice se core voltage uvek mi je ta opcija zakljucana gledao sam na youtube da ljudi dosezu 1000mhz za gpu sa ovom kartom sto je fantastican OC. Korsistim EVGA expertvision X za OC kao i standardan AMD overdrive...toliko poz!

Nikola
26.04.2012. @ 13:33 #b7505643

Pa mora da bude malo bucnija i da ima vecu temperaturu, kad je jaka graficka kartica...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan