Jbt AMD godinu dana posle izlaska ove karte nema CPU da je vozi stabilno stalno sa maksimalnim iskoriscenjem. CPU ce da titluje kao ekvilajzer od 70-90% a ona ce da radi na 50-60%.
Kakva je grafa za igrice , dal moze da cepa sve na max svaku igru od ovih novijih ?
@ Aki Naravno da moze,jos uvek je najjace dual gpu resenje iz AMD-a,dok se ne pojavi 7990. :)
kolko vuce ova grafika struje ako neko zna neka odma odgovori puno hvala pozzzzzzzzz
OVA GRAFIKA IMA POTROSNJU 375 W
@Aki ima poteskoce sa gta san andreas ali i to moze da gura (na low), dota secka samo povremeno na high, a kanter ne secka uopste. eto to ti je ukratko.
koje igre ova graf moze da tera sve na max npr ?? i zasto je tako retka u prodaji a tako dobra i jel moze da tera bar na high 2013 igre ili 14