logo
Cuki

Asus Radeon HD 7750 1GB GDDR5 HD7750-1GD5

14.03.2012. @ 10:42   #Komentar #Grafička karta #Asus

6850 ili 7750???

15 komentara

Dragan
14.03.2012. @ 14:20 #2cccb0e2

6850 je jača i od 7770, a kamo li od ove.

Dejan
26.03.2012. @ 12:28 #4a7b3405

6850 nije mnogo bolja u igrama od 7770, u nekima čak imaju jako sličan fps +:Sigurno dobra karta. naravno da ima boljih ali i skupljih.

Dragan
26.03.2012. @ 13:58 #8826698c

U najgorem slučaju je 6850 je ista kao i 7770, ali je većini slučajeva bolja oko 20%.

Nebecki
31.05.2012. @ 19:13 #222b7bed

Ova kartica je preskupa nevredi tih para suditi po ovome. +:lepo izgleda -:Malo bolja od 9600gt

Bane
20.06.2012. @ 09:34 #9f6e9373

Malo bolja od 9600gt, gluplje izjave nisam cuo u poslednje vreme. Karta jeste preskupa ali je neuporediva sa 9600gt i drugim boranijama koje je odavno pregazilo vreme. Pa obicna 5570 sa 1gb ddr5 je kudi kamo bolja kupovina nego vecina 256-bitnih iz te starije serije jer se daleko bolje ponasa u novijim igricama.

Milos
02.07.2012. @ 13:54 #862fb83e

Slazem se sa banetom sto se tice 9600gt komentara,ali se ne slazem da je 5570 jaca od vecine starijih 256bit grafickim karticama,npr 8800gts...Ja sam do skoro imao 5670 512MB ddr5,stvr sjajna grafika,hladna,necujna,overclock-ovana itd...Ubijala je igre...Ali je po snazi slicna jako sa npr 8800gts alpha dog koju imam trenutno u racunaru....Prednost kod novijih kartica je manja potrosnja,nize temperature itd...Ali za 2500din,koliko sam platio polovnu 8800gts,igram sve igre na max podesavanjima i makar 1280x720 rez...Neke rade i na visim rez...Tako da dok ne padnu cene,ostaje stara grafa u kompu...:D +:nova generacija

Sale
01.12.2012. @ 16:46 #faf08ba9

dali moze ova graficka na ovu plocu ASUS M5A78L/USB3, molim vas sto pre da mi odgovore, hvalla unapred +:treba mi pomoc

Vlado nk
21.12.2012. @ 01:13 #755647f6

Ako ploca ima PCI express slot za graficku,naravno da moze!

mitar
28.12.2012. @ 20:49 #3860e129

kolika je razlika medju ove dve karte

Proka
19.02.2013. @ 20:42 #21a59c9e

Uzeo sam je zajedno sa konfiguracijom,extra grafika. Mnogo filozofa i neodlucnih ljudi se krece po ovom svetu. +:Babaroga

Proka
26.04.2013. @ 19:49 #4859ee4e

Preporucujem,vrh,i ne poredite babe i zabe. 9600gt je stara serija i nema mesta poredjenju sa ovom grafikom. Imao sam 9600gt,i glupo je porediti,a izmedju ostalog,moj je posao prodaja IT opreme i racunara. +:sve,apsolutno -:ama bas nista

Pera Zdera
13.05.2013. @ 18:05 #45d0257d

Odusevljen sam karticom, i dalje mi je prosto neverovatno da moze imati ovakve performanse a da trosi samo 50w pod punim opterecenjem... Jaca je od 450 GTS za nekih 10-15% a trosi duplo manje struje i ne zahteva dodatno napajanje :) Dugo sam se dvoumio izmedju nje i neke 460/560/660 gtx, ali kada sam stavio na papir ova varijanta izlazi daleko jeftinije jer bih za doticne nVidia kartice morao da kupim i mnogo bolje napajanje od ovog koje imam u kompu, i izaslo bi me preko 150e. Elem, ova grafika je moja topla preporuka svim potencijalnim kupcima :) Pozz +:Mala potrosnja, odlicne performanse, kompaktnost, niska temp. -:Losi drajveri (kao i uvek kada je u pitanju ATI)

developer
12.11.2013. @ 09:44 #336f0b3f

narucio sam istu grafiku samo powercolor,kako ce mi se uklopiti na maticnoj ploci gigabyte ga-ma78lm-s2h i dali ce dobro raditi sa procesorom amd phenom II x2 550 BE i 4gb ddr2??hvala unapred

Vlado nk
09.02.2014. @ 23:30 #88e24b1b

Uklopice se odlicno. +:Developer -:Developer

milan
13.05.2015. @ 16:39 #81e1ba44

Hteo bi da znam dali je jaca od graficke karte . Geforce asus -gt730 -2gb-gddr5 . hvala unpred

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan