logo
Milos.

Asus Radeon HD 7770 1GB GDDR5 HD7770-DC-1GD5-V2

02.09.2012. @ 12:49   #Komentar #Grafička karta #Asus

Imam istu graficku karticu iz prethodne serije. Da li znate koliko je procenata brza od 6770? +:Ne znam -:Ne znam

19 komentara

Željko
05.09.2012. @ 16:28 #cc15494e

nekih 12% +:za Miloša -:za Miloša

Vlada
10.09.2012. @ 11:26 #05ee5e61

Ovako: nisam neki zahtevan gejmer igram sve u fullu na 1680*1050 a naj zahtevnije naslove na medijum detalje i sve leti. Pre ove imap sam 460ticu koja je crkla. Ne primecujem razliku. U 3dmark vantage ima 12890 pts. Ko ne zeli da baca pare ovo je pravi izbor. Preporuka +:Hladna i pouzdana mala potrosnja... -:Za te pare nema mane

srki
28.09.2012. @ 21:02 #66b4e34c

Ok je grafika realna cena 100 evra klasicno je asus skuplji na ime i jos kod nas je malo visa cena. Ne greje se kao i sve 7770 , ventilator je jako bucan kada predje 70% od max. Inace besuman.

boris
17.01.2013. @ 20:04 #4ddbeee1

čuo sam da je asus najkavalitetniji brend kod nas i da se ističe po pitanju kvaliteta u odnusu na konkurenciju ,molim nekog iskusnog poznavaoca hardwera da mi kaze da li je to tacno ????

qwerty
18.01.2013. @ 10:16 #6a75ce05

tacno

boris
18.01.2013. @ 12:04 #ae346508

hvala qwerty , e sad da li bi ova graficka pruzila maximum uparena sa dualcore 5700 3.5 ghz ram 4gb 1333. codegen 500w ???

Milos
01.02.2013. @ 15:19 #80973bf6

Imam je vec par meseci i uz i5-3570k i 8GB memorije igram sve skoro na maksimumu. Grafika je odlična za ovaj keš, uz to i jako tiha i hladna zahvaljujući DirectCU hlađenju koje ima. To što je nešto skuplja od konkurencije je upravo zbog hlađenja i isplati se dati tu razliku u ceni. Uskoro uzimam još jednu za CrossFire. +:Odnos cena-performanse, tiho hlađenje

Strika
25.04.2013. @ 21:28 #7e182254

Kupio pre par dana.Prezadovoljan.Za ulozen novac najbolje moguce performanse.Ako nekome znaci ocena u windowsu 7x64 7.5.Znam da nije merodavno ali cisto kao referenca.

AMDfan
27.05.2013. @ 16:06 #9ec5219a

@Strika Meni daje 7.6 ocenu, probaj najnovije drajvere!!! Lepa, laka, mala I tiha! Uspeo sam sam da je OC do 1120mhz posle toga mi ne radi stabilno, kazu da ce moci vishe da se OC sa nekim sledecim drajverima! Za sada nem potrebe za OC al vec kad su stavili ovo dobro hladjenje, malo se igram! Metro LL daje mi average FPS 35, max 55 min 24 na HIGH,dx11, AFx4, blur-normal,tessel-normal... Sto je dosta dobro jer je metro uzasno optimizovan za ATI... ah da ova grafa + fx4300 :-) +:Cena, kvalitet, nova tehnologija, hladjenje

djosha
22.07.2013. @ 08:57 #593ecfe3

Hladna ko babina dojka,necujna ..meni temperature ne prelaze 50C posle 3 sata assassins creeda sve na high..doduse imam provetreno kuciste..ako nekom nesto znaci-ocena u windowsu 7,6 Inace u normalnom radu ventilator je na 10% necujan i temperature su oko 35 C najvise.(u ovo doba godine) Sve u svemu...nema bolje 7770 od ove :) +:extra hladna,necujna,mala potrosnja -:nema minus bate

aha
31.07.2013. @ 17:30 #be2e49b4

Kartica je bucna na 100 % kao usisivac... cisto da znate mnogo manje se cuju kuleri na 7790 od ove 7770 -:bucna vec na 50%

Milos
05.08.2013. @ 12:18 #8c803e13

@aha: Ne znam o cemu ti to, imao sam dve u CrossFire i nijedna od njih nije bila bucna, stavise bile su skoro pa necujne u odnosu na ostale komponente. Pri punom opterecenju fanspeed je isao otprilike do 30% a temperature do 75C. Inace dve ove karte u CF teraju Crysis 3 na 1920x1080 Very High 4xAA i fps je 60+. +:Tiha i hladna, uz to su i performanse odlicne za tu cenu -:Jedino lose pozicioniran 6pin konektor, tesko se skida zbog plasticne maske koja prekriva deo istog

Milan
26.11.2013. @ 08:42 #73f0d13e

Imam ovu graficku sa fx-830 procesorom, istina je moze da se igraju skoro sve igrice bez vecih problema ja picim u fullu Battlefield 4™ (64 bit) ali sa ovom grafickom odnosno tacnije sa drajverima postoji dosta problema, prvi je imam takozvano "poskakivanje" slike kad skrolujem izuzetno iritira nasao sam na forumu kako to srediti ali sam se zajebavao 2 dana, drugi problem je error koji mi non stop iskace isto vezan za drajvere I isto je resen u novijim verzijama grafickih kartica. Tako da vam je moj savet da ovu graficku izbegavate ili da kupite pa da problem resavate u hodu , mada ne znam koliko ce to da vam se isplati. -:Drajveri VELIKI PROBLEM

Dusan
23.04.2014. @ 13:09 #bc8f5b1f

Graficka je odlicna, odlicno drzi cenu. Za godinu dana, cena je pala 3 evra. Kada sam je kupovao, za te pare nije bilo nista bolje. Bio sam prezadovoljan do juce, kada je crkao ventilator...iznenada. GPU Tweak pokazuje GPU usage 0%, a FAN kao da normalno radi, a ne vrti se uopste. Pretpostavljam da je kontroler u pitanju. Danas je nosim na reklamaciju. +:Hladna, necujna, pokrece sve nove igre na jakim podesavanjima -:Crkao ventilator posle godinu dana

Djura18
30.08.2014. @ 20:27 #1fdeb95a

Društvo, koji drajver da skinem za ovu graficku kako bih imao najbolje performanse? Na oficijalnom sajtu ima jedan od prosle godine: "ATI Display Driver 13.152 for Win7 32/64, Win8 32/64, Win8.1 32/64 (286.39 MBytes) " i jedan iz 2012-ste: AMD VGA Driver V9.02 for Win7/Vista 32/64 bit (461.04 MBytes) +:Pitanje u vezi drajvera

za Djura 18
26.09.2014. @ 18:31 #e1c0d098

Uvek je najpozeljnije i najbolje skidati najnovije drajvere.pozzz

Joda
19.01.2015. @ 04:15 #789b3907

Da li moze da se iskljuci ovo svetlo na grafi...? -:sija led dioda kada mi je ugasen komp

Marko
04.02.2015. @ 14:43 #5d0405b1

Imam maticnu plocu ASUS M4A88TD-M EVO/USB 3.0, kako bi legla ova graficka posto ne mogu da dam vise od 120 €... Inace procesor AMD Phenom II x2 555 Black Edition 3,21 GHz, RAM Kingston HyperX 4 GB 1600 MHz... planiram da dodam jos rama kada bude bilo keša... Jos nisam otkljucavao ova 2 dodatna jezgra. Neki savet? Unapred zahvalan. +:Pitanje... -:Pitanje...

mile
20.03.2015. @ 10:11 #e4a98716

overklokuj procesor ili ga otkljucaj ako nije defektan . dokupi barem jos 2 gb rama i nemas frke. ima da klizi ko mace niz oluk. >D

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan