logo
Milance

Asus Radeon HD 7790 1GB GDDR5 HD7790-DC2OC-1GD5

04.04.2013. @ 17:05   #Komentar #Grafička karta #Asus

Za iste pare moze se kupiti HD 7850!!!!! Zaista mi nije jasno ko ce kupiti ovu karticu za ove pare!!!! +:Ne vidim -:PRESKUPO

26 komentara

Milos
09.05.2013. @ 00:32 #0c290a28

Nesto si pobrkao ali tesko da mozes za iste pare uzeti 7850. Najjeftinija 7850 MSI je 16500 i to verzija od 1gb a ovu mozes naci za 14000. Jeste da je ta 7850 brza za oko 20% ali toliko je i skuplja pa ko sta vise voli...

Milan
02.06.2013. @ 23:46 #7ef83c18

Ima li neko iskustva sa ovom grafickom ?

jim
18.07.2013. @ 11:36 #04abe708

Kvalitet izrade je vrhunski kao sto se od asusa ocekuje ventilatori rade na 50 % i veoma su tihi dok se ne pojacaju na 100 % kao kod svih kartica. kvalitet slike je odlican, ostra slika sa zivim bojama sto se i ocekuje od radeon kartice. Sirina je 22 cm tako da bi trebalo da stane u sva kucista bez problema. Sve novije igrice na full hd rade tecno i bez problema. za 135 evra tesko da ce te naci kartu sa ovako dobrim hladjenjem tako da u sustini i nije skupa jer ima garanciju 3 godine. +:kvalitet izrade -:na 100 % bucna

Milan
09.08.2013. @ 13:58 #619aace9

Imam ovu graficku par meseci i mogu vam reci da je odlicna.Sve igrice mi rade na high/ultra,temparatura niska,nije bucna i lepo je diajnirana...Sve u svemu nemam primedbu,preporucio bih svima. +:Odlicna -:Nema mane

Pocoyo
15.08.2013. @ 16:31 #4d647b5a

Ehh gde si bila pre par meseci kad sam kupovao 7770

Milan
29.10.2013. @ 10:37 #640bd843

Imam graficku par meseci i ne mogu da se pozalim,odlicna sve igre rade na ultra,prosto svaka preporuka +:Odlicna -:Nema mane

Mladen
31.10.2013. @ 21:30 #8a22978c

kupio sam juče ovu grafu,preporučujem svakom sa "niskim" budžetom. Novi naslovi igrica lepo rade na high i na ultra +:tiha,dobra za igranje

Sale
06.11.2013. @ 15:24 #a3c3b305

Kolika je razlika u odnosu na 7770, obzirom da je skuplja za 2500din. Jel moguce da je jaca i do 40% kako sam procitao negde... +:Pitanje

Mladen
07.11.2013. @ 21:31 #78dcb26f

@Sale za oko 30% je bolja od 7770 +:u dobro provetrenom kućištu (kao mom) temperatura u idle 21C -:nema mane

Igor
11.11.2013. @ 16:18 #6159cfe5

Imam je vec 3 nedelje i mogu reci da sam odusevljen ovom karticom u kombinaciji sa intelovim i3 3220 procesorom i 8 gb ddr3 1600 mhz rama sve igre igram na high na rezoluciji 1920x1080. Izuzetan je clocker.Clockuje se lako preko amd overdrive. GPU/core clock mu je 1075 mhz a ja sam ga clockovao na 1200 mhz a memorijski clock mu je 1600 mhz. +:Dobar clocker,tiha greje se maximalno do 67 stepeni -:za sada nista

ivan
12.12.2013. @ 21:24 #e0cec0cc

jel bolja ona ili gtx 560 dual fan non ti

djordje
25.12.2013. @ 11:53 #a48e972b

da li moze ova graficka da radi na ovj maticnoj ploci, Hewlett-Packard HP Compaq 8000 Elite CMT PC,Procesor DualCore Intel Core 2 Duo E8400, 3000 MHz (9 x 333), PCI Express 2.0 x16 @ x16,imam 4gb ddr3 rama,mada planiram da nabacim jos rama,hvala unapred? +:pitanje

Janko
26.12.2013. @ 19:51 #a6ebb4b6

imam problem sa grafikom ASUS Radeon HD 7790 1GB GDDR5 sa budjenjem iz skrinservera??? Kako ga resiti??? +:pitanje

Vlado nk
05.01.2014. @ 03:27 #8d9a0a80

Moze,da ja znam,ali vidi da li staje u kuciste,najbolje ponesi kuciste tamo gdje kupujes,mada mislim da ce moci. +:Djordje -:Djordje

Djordje 2
11.01.2014. @ 15:38 #3f2d8a08

Sve preporuke za karticu, imam je samo vec 3 dana +:Sve najbolje

Dejan
11.01.2014. @ 22:14 #0f172a08

Kako fura ova grafa?Valja li za igre,i da li je bolja od gtx550ti?Da li ce biti bottleneck-a sa athlonom x4 750k?Pozz

knindza
11.01.2014. @ 22:15 #743bcb6a

Moze ova graficka,ali slab ti je procesor.Uzmi neki core 2 quad +:Djokarise -:Djokarise

Antonio
19.02.2014. @ 17:04 #e8081cb6

da li radi na napajanju od 400 w

Vlado nk
12.03.2014. @ 10:22 #b0f0b088

Trazi 500W ili vise...Ima GTX 750, ona ti moze na 400W .... +:Antonio -:Antonio

COBRA
07.05.2014. @ 12:03 #e89d2bc6

Ja sam svoju reklamirao jer mi je povremeneo u 2d rezimu,znaci idle ZAMRZAVALA komp...znaci samo se ukoci ekran mis i sve se zaledi...posle restarta sve ok...neko vreme...probao sve moguce drajvere ali isto...sa nekim pre ili kasnije ali freeeze...reklamirao je i sad cekam da stigne zamena ili neka druga ako se dogovorimo... +:POTROSNJA, PERFORMANSE -:reklamirao je

tozovac
18.05.2014. @ 13:09 #b6ab98b7

@COBRA,buraz tako je i kod mene,čitao sam po forumima većina se žali na taj problem sa grafom,želi ti sreću sa novom ali msm da će ti biti isto s**** drugo pakovanje.Inače ova karta lepo gura sve nove naslove u visokom kvalitetu uz podršku naravno dobrog procesora,pre svega mislim na bilo koji quad koji radi na 3,0

Djordje N2
17.06.2014. @ 18:38 #8977353e

Kupljena 9.1.2014, na kraju se pokvario DVI ulaz na karti. +:Dobra karta -:Reklamirao posle 5meseci

JoHnnY
07.08.2014. @ 06:10 #8e8a4006

Koje je razlika izmedju ove i GTX 750 1 GB GDDR5? Tj. koja je bolja ? +:lood brate

milos
18.08.2014. @ 13:37 #332aaaa0

po preformansama su jako slicne, daju skoro iste rezultate...Ja bih pre isao na gtx 750...jer je novija grafa i plus duplo manje trodi energije... +:johnny

?
02.09.2014. @ 02:55 #ec585e0a

Kako bih isla sa AMD-om x4 phenom II 955 i napajanjem od 500w i 8 gb rama? :) Hvala unapred?

nikola
18.03.2015. @ 12:54 #91b902c0

crysis 3 med+fxaa 1080p 30-60 fps=a uglavnom ok bez lagga 3670 apu i 8 gb ram-a super ne greje i tiha, ko sa slicnom specifikacijom, ne moze da tera crysis 3 kao sto sam napisao ima problema nekih, kod mene je gpu clock zezao... +:super grafika

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan