logo
elmer

Asus Radeon HD 7870 2GB GDDR5 HD7870-DC2-2GD5

07.02.2013. @ 01:22   #Komentar #Grafička karta #Asus

Jel neko ima bilo kakvog iskustva sa ovom grafom?

8 komentara

Rokavec
24.04.2013. @ 04:40 #6cc9a297

Ja sam je kupio pre par dana i mogu reći da je dobra ! garancija je 3 godine ... primetio sam jednu čudnu stvar... gpu-z mi prijavljuje da je takt gpu-a 1100 mhz a nisam je klokovao... inače igram far cry 3 na maximalnim podešavanjima bez imalo seckanja sa vidno dobrim frame ratom ... sve ide jako jako jako glatko. ostatak konfiguracije mi je prhenom II x4 na 3 gigaherca i 8 giga ddr 3 memorije na 1333 ;) Dobra kupovina ;) +:Dobra je -:malo je skupa ali opet dobra ;)

djordje
23.06.2013. @ 21:33 #8d5f2acb

kakva je razlika izmedju ASUS Radeon HD 7870 2GB GDDR5 HD7870-DC2-2GD5-V2 i ASUS Radeon HD 7870 2GB GDDR5 HD7870-DC2-2GD5,

BolasAzules
05.10.2013. @ 12:42 #12d03442

10MHz brži takt procesora a 40MHz memorije i drugačiji portovi

vip
23.10.2013. @ 12:34 #9518041c

Sto se tice komentara @Rokavec: druze Far Cry 3 uopste nije zahtevna igra sto se tice grafike, ja sam je igrao sa svojim kompom na max koliko je moguce tu igru sa svojom graifkom ATI Radeon HD 6770 1gb ddr5 i radi na 128 bit-a. Takt je mnogo manji tako da sto se tice te igre ne moze se uporediti sa tom igrom. Npr ne znam da li bi mogao ABSOLUTION Hitman sa ovom grafikom igrao na max detaljima. Ako bi to uspeo onda bi bio spreman i za gta V koji ce kad tad doci i za PC :) A do tada sam zadovoljan i sa ovim sto imam: intel i5 2.8 prva verzija i5 procesora sa 4 jezgra koji inzvaredno gura sve. Ram 8gb ddr3 1600 mhz 1.5 tb harda grafiku sam vec napisao, tako da to bi bilo to. +:Mislim da bi trebala gurati buduci gta V :) -:Ako kupim javljam

123
09.11.2013. @ 12:57 #37f1effc

@vip - sve igre tera na max u kombinaciji sa i7 4770k i 8gb Kingston HyperX Blu 1600mhz u full hd na 90+ fps sa visokim aa.

Jovan
09.04.2015. @ 16:36 #4f4eedc5

Pozdrav imam ovu grafiku vec nekih godinu dana,i mogu reci da je mi je super. Prvih 3 meseca mi je radila na default clock 1000/1200,posle sam je klokovao na 1310/1417 i vec stabilno radi nekih 6-7 meseci bez ikakvih bagova,linija i tako toga,stoga da mi je fan na 80% i ne prelazi 60 stepeni. Svaka preporuka za ovu grafu,ni jedan igrica do sada nije zakucala ili tako nesto. +:Grafika je super

Jovan
09.04.2015. @ 16:41 #d15d3306

Klokovao sam je preko GPU-Tweak, sa sledecim parametrima,GPU-Clock(1310 Mhz),GPU-Voltage(1300 mV),Memory Clock(5668 Mhz),Power-Target(120%),Fan-Speed(80%,ili 100% u zavisnosti gde vam se nalazi kuciste i kakvo je hladjenje u njemu). Ovo su stabilni parametri koji meni rade vec nekoh 6-7 meseci. Od igra sam testirao Crysis Wars,Sniper Elite 3,LOL,Battlefield 4,sa preko 4 sata gejminga sa svakom igrom i super radi. Nadam se da ce ovo biti od neke pomoci da vidite koliko je stvarno dobra ova grafa. Moje preporuke za nju. Vredi svaki dinar. +:Napomena oko ovekloka

Jovan
09.04.2015. @ 16:44 #673f3d8a

Kada je fan na 100% temperatura VRM-a je svega 61 stepen. Dok je na 80% temperatura je 67 stepeni. +:Temeratura VRM jednice

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan