logo
igor

Asus Radeon HD 7970 3GB GDDR5 HD7970-DC2T-3GD5

17.07.2012. @ 12:59   #Komentar #Grafička karta #Asus

Koja je razlika iymedju nje i 7950

9 komentara

alex
29.07.2012. @ 06:26 #8427a30f

7950 je oslabljena 7970 što znači da 7970 ima radni takt CPU 1000 MHz i memoriski tatk 5600 MHz a 7950 CPU 800 MHz i memoriski takt 5000 MHz 7970 je malo jača od 7950 pozz

aco
20.09.2012. @ 01:21 #4dfc8185

u pitanju su shaderi kojih ima manje na 7950 -:nemas pojma

dripac
16.10.2012. @ 15:15 #57456037

Naravno da ima vise shadera kada je veci clock GPU-a ;) -:nemas ti pojma

igor
25.07.2013. @ 19:38 #5c289b6e

Formula 1 2012 na max podesavanjima gpu svega 86% zaposljava do 61c!necujna radi na ploci od 38e stara asusova M5A78L-M LX3 4gb memorije napajanje corsair hx 750 profesional 75a po glavi,fx6100 nije klokovan nema potrebe i sl. cekam asusa formulu sa PCI Express 3.0 pa cu da napakujem masinu +:monstrum

Ivan
29.07.2013. @ 13:33 #87ca055f

mene zanima dal ova graficka jede Metro i ostale zahtevnije igre posto kolko vidim i kolko sam se raspitivao ovo je trenutno najbolje sta moze da se kupi kod nas u cenovnom rangu do 400 e.... Bas me zanima dal ova ili gtx 770 koja je bolji izbor.. 770 gtx je modernija i novija itd ali s obzirom da najbolji ge force modeli od galaxy i evga ne postoje kod nas... +:ASUS,cena,temp,design, aluminijumska

Vlado nk
20.11.2013. @ 01:29 #3c988f63

Jeste odlican, mada je izasla R9 290 4 GB DDR 5 512 BITA< UBICA, za 360 eura!

gogi
11.01.2014. @ 14:35 #a0772803

Kako da nije ne moze da pridje ovoj 7970!! citaj malo forume matori pozz..

boki
09.03.2014. @ 00:54 #14fa4f65

Metro,black flag..sve jede a hladna i necujna sve pohvale za asus..!

jovan
08.05.2014. @ 19:40 #52b26058

Imam je par par dana ,zanci ne moze te da joj iskoristite GPU 100% ako imate para kupi te!..svaka preporuka. +:bez komentara

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan