logo
zex89

Asus Radeon HD 7970 3GB GDDR5 MATRIX-HD7970-P-3GD5

18.12.2012. @ 16:38   #Komentar #Grafička karta #Asus

Josh samo par dana i moja si :D -:Zauzima 3 PCI-E Slota na matichnoj ,nishta drugo.

12 komentara

Rdos
20.12.2012. @ 10:44 #1b471e37

Zmaj zmaj zmaj nema primedbi dere 680 :) +:Odlicna najbrza odlicna cena sto je najbitnije! -:Cudoviste je ogromno moram da menjam kuciste :)

joki
20.12.2012. @ 20:09 #2c1b5250

ti nisi normalan kakva gtx680 ovo je pojede za dorucak +:izgleda premocnooooo

miljan
21.12.2012. @ 13:02 #4a9ce7db

koje napajanje je dovoljno da podrzi ovo cudo?imam ambad 600 w silent pro ne znam da li ce biti dovoljno da izgura +:zaista mocno izgleda

T.T
02.01.2013. @ 06:45 #d05b0ab9

Pa cu ti reci da li je dovoljno. Kartica je odlicna, ova i MSI Lighting su TOP ponuda, s tim da je Matrix ipak malo skuplji zbog par noviteta a i zbog toga sto je karta izasla pre nekoliko dana u prodaju. +:Miljan -:napisi ostatak konfiguracije

miljan
02.01.2013. @ 09:27 #37ece064

ostatak i7-2700 k,sabertooth z77 ,noctua nh-d14,8g memorije,jedan ventilator cooler master i asus matrix platinum postavljen pre 2 nedelje.

Dejan
08.02.2013. @ 19:43 #81054647

bolje uzmi novo napajanje. 850w. pošto ti je proc željan kloka.

MilosTsst
10.02.2013. @ 21:31 #6865f4ae

Drugari! Vidim da je razlika vidna sto se tice ove karte i gtx680 DC2O Koja je generalno bolja za igrice???

MilosTsst
10.02.2013. @ 21:33 #4098ae0f

ako koristim plocu asus z77 cip set sa i7 3770k koja ce kartica raditi bolje? Matrix ili DC2O +:zaboravio sam da dodam

Igor
21.02.2013. @ 22:16 #95353503

@MilosTsst Pa ovako,ako imas z77 cipset i i7 procesor onda samo trebas da izaberes graficku jer ce ti svaka u toj kombinaciji raditi u fulu.stvari stoje ovako MATRIX>GTX 680>DC2O

@MilosTsst
22.02.2013. @ 20:42 #5792da3e

Hvala na odgovoru! Ja sam ceo zivot imao nvidia kartice pa sam se vrlo lako snabdevao drajverima. Prosto skinem sa sajta, tj apdejtujem i cepam dalje. Sada u planu imam da kupim ovu jer ni jedna nema bolje performanse. Nadam se da ce prica biti ista sto se tice drajvera...

voivod
23.02.2013. @ 08:18 #b90e9c79

ubedljivo najbolja za drajvere nema problema, moze da klokuje svako bez problema , sta reci kartica je mama od nje trenutno bolji samo asus ares stim da trosi struje kuku majko i napajanje treba da bude jako1250 wati ali performanse ohohooooo i cena ohohoooooo oko 1400 eurica pozdrav svima +:perfektna, tiha , mocna -:cena, trosi mnogooooooo struje kad se klokne

Igor
25.02.2013. @ 22:05 #f2f226f9

Sto se tice drajvera tu je prednost za nVidi-u,ali to ne treba da te odbije od kupovine jer je i ova graficka savrsena.Jedina koja je gazi je GTX Titan ali ona je danas lansirana.U svakom slucaju MATRIX je odlicna karta samo sto ti ne bih preporucio da je sad uzimas.Ukoliko hoces da ustedis sacekaj da AMD lansira svoju HD 8000 seriju pa ce onda i cena HD 7000 serije da opadne.Srecno sa kupovinom! +:@MilosTsst

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan