logo
Stafil

Asus Radeon R9 290 R9290-4GD5

04.12.2013. @ 18:36   #Komentar #Grafička karta #Asus

Jel zna neko kada izlazi Asusov ne referentni model? Ne zelim vulkan u kucistu. xD

5 komentara

Zile
05.12.2013. @ 17:38 #8ec4cfbc

Ocekuj posle nove godine ne referentne modele i i vecu cenu za 10000din posto i pdv ide na 18%. pa ti odluci sta je pametnije uzeti ovo tj sapphire dobijes bf4 i uzmes neki bolji kuler za 3000din i to je to.

darko
18.12.2013. @ 15:12 #a36061d5

ako bu kupio uvu karticu koliko godina se moze koristiti. moze li 4-5 godina? mozete li mi predloziti par kartica? +:ako bu kupio uvu karticu koliko godina se moze koristiti. moze li 4-5 godina?

Vlado nk
25.12.2013. @ 15:02 #bce15f46

Moze 5 godina !!! Predlozio bih ti najbolje kartice, s obzirom na cijenu, kupuj prije Nove, sve ce da poskupi, povecavaju porez sa 8 na 20 posto !!! Ovako - MSI R9 270X 2 GB DDR5 GAMING 177 eura, Sapphire Dual -x 7950 3 GB DDR5 384 bita 240 eura, od jeftinijih GTX 660 MSI 144 eura 2 GB DDR5, 7790 Gigabyte 107 eura, MSI 650 BOOST 1 GB DDR 5 126 i ODLICNA Sapphire 7730 1 GB DDR 5 128 bita - 59 eura...Pozz

Danko
23.01.2015. @ 23:05 #ecfaa74b

Može li ova grafička da se upari sa i5 4690 i koja bi matična ploča i napajanje bilo ok? Hvala puno ;)

Jovan
10.06.2015. @ 08:12 #02e212cf

Graficka je super moze sve igrice da gura na Ultra preko 60fps na 1080p, samo sto je cena odve kod nas prevelika a u jednoj nemackoj prodavnici zvanoj "Mind Factory" graficka je 278,79€ Evra pa cu je tamo uzeti jel se isplati a najbolja R9 280X kod njih je 240€ das 40€ vise i imas jos jacu zver koja ce trajati 3-4 God Sve pohvale pozz +:Odlicna

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan