logo
Yokohama

Asus RT-N10 10/100 4xports, 1xWAN

26.09.2010. @ 02:15   #Komentar #Ruter #Asus

Interesuje me kako se pokazao ovaj model ukoliko ga iko kupio. Posedujem telkomov HG-520i koji mi dobro radi, ali prelazim na vecu brzinu od 3 Mb. Da li ce da mi koci ili sta vec?

6 komentara

Dusan
25.08.2011. @ 18:04 #0d09b22d

Imam i ja HG-520i i imam 4mb i nista cudno nisam video da koci ili da ima neki problem +:za Yokohamu

Mita
28.12.2011. @ 00:41 #925164c7

Imam problema oko instalacije ... NIKAKO NECE DA MI PRIHVATI USERNAME I SIFRU????

D
20.05.2013. @ 11:36 #03d66f21

Mislim da mu je garancija 3 godine. Za te pare jako dobar, koristim ga od nedavno.

nole
02.09.2014. @ 19:30 #665e74dd

Koliko DB ima antena??

nole
12.09.2014. @ 18:59 #66101c72

Koliko DB ima antena??

Redakcija
17.08.2015. @ 13:28 #1f056f4e

Antena 5db, perfektan ruter, vrlo lak za konfigurisanje, best buy, preporuka 5+++

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan