logo
SimS

Asus V9520-X/TD 128MB DDR

04.02.2006. @ 08:56   #Komentar #Grafička karta #Asus

Juce sam uzeo ovu graficku kartu i za te pare koliko kosta nema bolje.Jedina mana koliko sam primetio za sada je preveliko zagravanje pasivnog hladnjaka,ali mislim da je to reseno kako treba.

2 komentara

milan
09.03.2007. @ 23:51 #c1a1a785

graficka je ocajna. 250 u 3d marku 05, ali za te pare

Boris
19.02.2011. @ 11:11 #9914d662

Solidna graficka

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan