04.02.2006. @ 08:56 #Komentar #Grafička karta #Asus
Juce sam uzeo ovu graficku kartu i za te pare koliko kosta nema bolje.Jedina mana koliko sam primetio za sada je preveliko zagravanje pasivnog hladnjaka,ali mislim da je to reseno kako treba.
2 komentara
milan
09.03.2007. @ 23:51 #c1a1a785
graficka je ocajna. 250 u 3d marku 05, ali za te pare