Imali smo priliku da vidimo kako Crossfire sistem radi na najnovijoj verziji dolazećeg Vista operativnog sistema. U pitanju je bio Corssfire sistem na najnovijem internom razvojnom build-u Vista-e. 3Dmark 05 je na Visti radio bez mane. Nisu viđeni nikakvi problemi a potvrđeno je određeni broj trenutnih igara zaista radi sa Vista-om dosta dobro. Takođe bili smo u prilici i da vidimo kako Crossfire radi u Super tiling režimu na Visti, kao i AFR, Alternate Frame Rendering režim. Učinak driver-a je dobar i ne čini se da je bilo šta odrađeno sporije nego što smo već viđali sa Windows XP-om.