logo
Redakcija

ATI demonstrira Crossfire na Vista-i

30.08.2006. @ 09:00   #Novost

Imali smo priliku da vidimo kako Crossfire sistem radi na najnovijoj verziji dolazećeg Vista operativnog sistema. U pitanju je bio Corssfire sistem na najnovijem internom razvojnom build-u Vista-e. 3Dmark 05 je na Visti radio bez mane. Nisu viđeni nikakvi problemi a potvrđeno je određeni broj trenutnih igara zaista radi sa Vista-om dosta dobro. Takođe bili smo u prilici i da vidimo kako Crossfire radi u Super tiling režimu na Visti, kao i AFR, Alternate Frame Rendering režim. Učinak driver-a je dobar i ne čini se da je bilo šta odrađeno sporije nego što smo već viđali sa Windows XP-om.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan