logo
Redakcija

Automatska defragmentacija u Vista-i

26.07.2006. @ 12:00   #Novost

Prema rečima Paul Thurrott-a, operativni sistem Windows Vista će imati ugrađen raspored za automatsku defragmentaciju. Osnovno podešenje će biti tako da računar izvršava automatsku defragmentaciju svake nedelje u 4 sata u ranim jutarnjim časovima budući da tada veliki broj korisnika neće koristiti svoj računar u druge svrhe. Ukoliko računar ne bude uključen u to vreme, ova funkcija će se pokrenuti pri sledećem podizanju sistema. Ukoliko korisnik ne želi da se ova funkcija obavlja automatski, ona se može isključiti. Ovo će pored ostalih, biti najveća promena kada je reč o defragmentaciji.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan