logo
Redakcija

Ballmer nije menjao Microsoft dovoljno brzo

18.11.2013. @ 11:30   #Novost

Najava penzionisanja Steve Ballmera iz kompanije Microsoft je došla kao iznenađenje i pitanje koje se postavlja je da li je njegov odlazak bio zaista dobrovoljan kako je to prikazano u javnosti. Na osnovu intervjua koji je Ballmer dao saznajemo dao n tvrdi da je odlika bila njegova, ali da je posledica intenzivnih pritisaka u smislu što je moguće boljeg poslovanja kompanije Ballmer priznaje da je njegova krivica u tome što nije dovoljno brzo menja Microsoft u okolnostima promena na tržištu i da smatra da su neke stvari koje su urađene u prošlosti mogle da budu bolje urađene nego što ih je on sproveo.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan