logo
Redakcija

Ballmer novčano kanžnjen zbog Surface-a

07.10.2013. @ 12:00   #Novost

Odlazeći izvršni direktor kompanije Microsoft Steve Ballmer neće uspeti da zaradi bonuse koje je zarađivao prethodnih godina kada je reč o 2013. godini pre svega zbog lošeg učinka koji je ostvarilo Windows odeljenje kompanije, kao i još lošije prodaje Surface RT uređaja. Microsoft je u nedavnom izveštaju naglasio da je kompanija na Surface RT model potrošila ogroman novac, ali da je pravi fijasko u činjenici da kompanija ima oko $900 miliona u neprodatim zalihama ovog modela. Teško je da će te zalihe da se rasprodaju u većoj meri imajući u vidu cene kao i činjenicu da je najavljena nova verzija Surface RT tableta.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan