logo
Redakcija

Ballmerova zaostavština u pitanju

26.08.2013. @ 16:00   #Novost

Bivši izvršni direktor kompanije Microsoft Steve Ballmer je uspeo da preživi debakl koji je kompanija doživela sa Windows Vista operativnim sistemom, ali nije uspeo da prevlada razočarenje koje je nastalo Windowsom 8. Prošle godine, Ballmer je izjavio kako bi Windows 8 mogao da bude momenat njegovog trijumfa na čelu kompanije, kaže Patrick Moorehead uz Moor Insights & Strategy. Sada kada znamo kakvo je razočarenje Windows 8 bio, on se ispostavlja kao primarni razlog Ballmerovog penzionisanja. Na ovaj način Windows 8 doslovno baca ljagu na sve ono što je Steve Ballmer uradio za Microsoft od 2000. godine kada je postao izvršni direktor.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan