logo
Redakcija

Battlefield 3 beta ima 6x više igrača nego BC2

07.10.2011. @ 15:30   #Novost #Softver

U avgustu je kompanija DICE objavila da bi Battlefield 3 mogla da ima više od 10 puta otključavanja igre nego prethodnik ovog naslova iz prošle godine Battlefield: Bad Company 2. Međutim, ovo nije jedina oblast u kojoj je ova igra nadmašila svog prethodnika. Tako je generlani menadžer kompanije DICE Karl Magnus Troedsson izjavio kako je beta verzija Battlefield 3 igre koja je otvorena za sve korisnike prošlog četvrtka privukla šest puta veći broj igrača koji su istovremeno igrali ovu igru u odnosu na beta verziju Battlefield: Bad Company 2. On je naglasio da je glavni cilj beta testiranja da se vidi koliko mogu opterećenje da izdrže serveri koji hostuju igru.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan